Sekmadienį Londono „Wembley“ stadione vyko Anglijos lygos taurės rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Southampton“ vienuolikių. Po įtemptų rungtynių pergalę 3:2 šventė „raudonieji velniai“.

Rungtynių pradžioje progas kūrė tiek vieni, tiek kiti, tačiau įvarčius mušė „raudonieji velniai“. 19-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė švedas Zlatanas Ibrahimovičius. Įvartį jis mušė baudos smūgiu.

Jau 39-ąją minutę skirtumą padvigubino tikslų smūgį į vartų kampą paleidęs Jesse Lingardas. Įvartį buvo pelnę ir „Southampton“, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, nors žaidėjas, mušęs į vartus, nuošalėje nebuvo.

Po pertraukos „šventieji“ sugrįžo. 45-ąją ir 49-ąją minutėmis Manolo Gabbiadini pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą bei sugrąžino intrigą į finalą.

Vis tik 87-ąją minutę pirmojo įvarčio autorius Zlatanas Ibrahimovičius gavo puikų perdavimą ir iš kelių metrų galva sušaudė vartininką bei padovanojo savo klubui Anglijos lygos taurę.

Jose Mourinho tapo pirmuoju treneriu, kuris šį trofėjų laimėjo su dviem skirtingomis komandomis.