29
„Wolves“ – „Hapoel“ (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Vilniaus „Wolves“ (4/6). Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namų arenoje 81:89 (17:19, 21:27, 24:16, 19:27) neatsilaikė prieš Tel Avivo „Hapoel“ (8/2). Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidė Izraelio krepšininkai. Rungtynes stebėjo klubo įkūrėjas ir savininkas Gediminas Žiemelis.

29

Pačioje kėlinio pabaigoje čiurnos traumą patyrė ir rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio baigė aukštaūgis Eigirdas Žukauskas.

Rungtynių metu G. Žiemelis turėjo rimtą pokalbį su arenos apsaugininku. Tiesa,  kol kas neaišku, apie ką kalbėjosi vyrai.

Po pirmojo kėlinio „Wolves” atsilikinėjo 17:19. Nerimą kėlė Vilniaus klubo klaidos, kurių per 10 min. K. Kemzūros auklėtiniai padarė net 8. Po jų dažniausiai sekdavo lengvi varžovų taškai.

Antrajame kėlinyje „Wolves” sėkmingai užpuldavo, tačiau nesugebėdavo apsiginti nuo greitų Tel Avivo klubo atakų.

Po Kristupo Žemaičio tritaškio įsiveržė į priekį 23:21.

„Wolves” klubui koją kišo klaidos – vien per pirmuosius du kėlinius Lietuvos klubas suklydo 14 kartų. Tiesa, ne ką mažiau klydo ir varžovai (11),

Po dviejų kėlinių „Hapoel” pirmavo 46:38.

Nesėkminga trečiojo kėlinio pradžia lėmė, kad įpusėjus kėliniui „Hapoel” pranašumas siekė jau 8 taškus.

Vilkai rado jėgų atsitiesti – sužaidus 30 min. rezultatas buvo lygus – 62:62.

Kėlinio pradžioje Vilniaus klubą baudė 5 taškus be atsako pelnęs Braianas Angola. Įpusėjus kėliniui Tel Avivo klubas pirmavo 74:72.

„Wolves” dar kartą atsitiesė, tačiau chaotiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir galiausiai pralaimėjo

Lietuvos klubas prametė 10 baudos metimų (16/26).

Abi komandos suklydo po 18 kartų.

„Wolves“: Christianas Mekowulu (11 atk. kam., 24 naud. bal.) ir Tre‘Shawnas Thurmanas (3/7 tritaškiai) po 14, Vaidas Kariniauskas, Eigirdas Žukauskas (5 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis (4 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11.

„Hapoel“: Jaylenas Hoardas 20 (5 atk. kam.), Braianas Angola 18 (4/9 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Xavieras Munfordas 16 (8/8 baudos metimai, 5 kld.), Tomeras Ginatas 13 (7 atk. kam.), J‘Covanas Brownas 10 (2/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.).

Žiemelis kaip romanovas stryksi, viso gyvenimo svajonė buvo į krepšį įdėti. Nepadeda net pinigai, net guogos pokeris, net uspaskicho vandenėlis, net lėktuvai, net dubajaus dangoraižiai. Gimęs šliaužioti skraidyti neišmoksi. O kengūrai jau laikas dėtis parašiūtą.