Penktąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/5) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

Rusijos klubas namuose 58:69 (16:23, 12:19, 12:16, 18:11) neprilygo Belgrado „Crvena Zvezda“ (5/8) krepšininkams, kurie nutraukė trijų nesėkmių atkarpą.

M. Kuzminskas per 13 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.

Tuo tarpu A. Gudaitis žaidė 15 minučių, per kurias įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 2 sykius prasižengė ir rungtynes baigė su 1 naudingumo balu.

Serbai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 9 taškų pranašumą (15:6).

Pastarieji ir toliau nestabdė, o su antruoju ketvirčiu atstumas tapo jau dviženklis (37:24).

Po didžiosios pertraukos rusams išvadų padaryti nepavyko. Svečiai ir toliau kontroliavo situaciją aikštėje bei nenustojo didinti savo pranašumo (58:38).

Likęs kėlinys tebuvo formalumas ir lengva pergale džiaugėsi svečiai iš Serbijos – 69:58.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkai pataikė vos 16 proc. tritaškių (3/19), o varžovai – 21 proc. (3/14).

„Zenit“: Jordanas Mickey 16 (7/9 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), Conneris Frankampas 12, Andrejus Zubkovas 9 (8 atk. kam.), Billy Baronas 6 (6/6 baud.).

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 14 (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), Nikola Kaliničius (7 kld.) ir Ognjenas Kuzmičius po 11, Ognjenas Dobričius 9.