Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mano asmeninėje svetainėje: "Žmogaus teisės posovietinėje Lietuvoje" yra pateikta išsami informacija, kad: iki 30 ha ploto ūkius prieškarinėje Lietuvoje nuosavybės teise valdžiusių (tokių ūkių buvo virš 72%) teisėtų žemės savininkų atžvilgiu - nuo pat nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo 1990-03-11 vykdoma ne restitucija - bet jų paveldimų žemės valdų išgrobstymas. Tuo tikslu posovietinė valdžia ir teisėsaugininkai suklastojo sovietinių, piliečių nuosavybės teises reglamentavusių dokumentų aiškinimą ir dabar aiškina – kad (jie) teisiškai atkūrinėja sovietinės visuotinės ir vienalaikės žemės nacionalizacijos teisiškai nutrauktas minėtos piliečių grupės nuosavybės teises. Iš tikro jokios visuotinės ir vienalaikės piliečių nuosavybės teise valdytų žemės valdų nacionalizacijos (teisinio piliečių nuosavybės teisių nutraukimo) sovietmečiu nebuvo. Tai akiplėšiškas posovietinės valdžios pareigūnų melas. Jie „atkūrinėja“ savo posovietinio nuosavo melo pasekmes. Tariamam teisiniam piliečių nuosavybės teisių atkūrimui jie priėmė 1991-06-18 ir 1997-07-01 specialiuosius (prieštaraujančius pasaulyje visuotinai priimtiems civilinės teisės pagrindams) „įstatymus“, kuriuos dažniausiai naudoja prieš juose deklaruojamą jų teisinę paskirtį. T.y., tuos „įstatymus“ naudoja sovietmečiu teisiškai nenutrauktų piliečių nuosavybės teisių teisiniam nutraukimui.
Ar be asmeninio valdžią turinčiųjų pasipelnikavimo buvo ir kiti šiomis neteisėtomis veikomis siekiami tikslai? be abejo. Juk savarankiškai ūkininkaujantiems ir todėl ekonomiškai nepriklausomiems Lietuvos kaimo žmonėms dabartinė valdžia vargu ar patiktų. Dabartinis "elitas" valdžioje išsilaiko tik todėl - kad liaudį laiko už labai trumpo atlyginimų-supermarketų pavadėlio: "neklausysi - nevalgysi". Žmonės neturi jokių atsargų streiko ar kito teisės aktais leidžiamo pasipriešinimo valdžios savivalei atvejui.
Visuotina nacionalizacija,kaip ir visuotina privatizacija/be to,būtinai skubotos/yra kominternininkų arba pasaulio perėjūnų išradimas,nes tai yra pats patogiausias ir nebaudžiamiausias būdas apiplėšti pasaulio tautas.Tačiau ,kada geopolitinės sąlygos leidžia tai vykdyti tautinėms jėgoms,kai tai 1918 m. atsitiko Lietuvoje,krikščioniškoji nacionalizacija tapo ekonominio stebūklo šaltiniu; krašte susikūrė apie tris šimtus tūkstančių ūkių.Darbo rankų reikėjo sparčiai augančiam kooperatiniam ir privačiam ūkio sektoriui; per pirmąjį dešimtmetį buvo pastatyta dešimtys gimnazijų ir progimnazijų bei kultūros objektų;buvo sukurta moderni valstybės valdymo infrastruktūra ,bei kariuomenė.Tauta ne badavo,tačiau į skolas neklimpo.Litas buvo puikus ekonominio stabilumo garantas.
Nepramatė,sakai ? O savo žemeles tai susikėlė į Vilniaus rajoną.
Kaip įgriso šitie išminčiai, kurie po dvidešimties metų atsistoja į teisėjo pozą ir kritikuoja. O KUR JŪS, PONE JONUŠY, SAKYKIT BUVOTE TADA? KODĖL TADA NEPARAŠĖTE STRAIPSNIO TOKIU PAVADINIMU? O jei nesugebėjote net straipsnio parašyti, tai kokią teisę turite kaltinti tuos, kurie nepramatė kaip veiks priimtas įstatymas? Galėjote nors išpranašauti kuo pavirs ta...ta... na kaip čia švelniau išsireiškus...rusiška kunigaikštienė. Net ir to nepadarėte. Taigi išvadas apie save pasidarykite pats.
Zodis etatas man irgi nesuprantamas, nors daznai vartojamas. Etatu didinimas etatu mazinimas. (angl-staff.).
Politikai kvailiai, nes nevogdami pagal specialiai tam sukurtus įstatymus nesugeba praturtėti. Taip pat tik kvailiai galvoja, kad gali ilgai apgaudinėti kitus ir būti "amžinu politiku valdžioje".
nekilnojamo turto - žemės "kilnojimas" , buvo tikrai suplanuotas kaip korumpuotų dvasios ubagų įrankis .
Situaciją galima atitaisyti tik nacionalizacijos būdu , visas išlaidas turėtų padengti tie , kurie leido kilnoti žemes ir padarė šį jovalą .
Kalčiausias V.Landsbergis,kuris tai pradėjo.
Pagal valdžią ir jos valdymą galime spręsti, kad iš tiesų išsirenkame nekvailius, kadangi šitaip kvailinti tautą sugeba tik pakankamai apsukrūs ir sumanūs politikai (ir ne politikai), kurie sugeba numatyti į priekį ir užtikrinti sau ir savo parankiniams gerą tolesnę ateitį. Todėl galiu teigti, jog ir mes esame nekvailiai, nes mūsų politikai nekvailiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų