Kovoje dėl LFF Supertaurės trofėjaus pergalę išplėšė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Baudinių serijoje 3:2 jie pranoko „Kauno Žalgirio“ komandą.

Pirmasis kėlinys prabėgo be įvarčių. 17 min. „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Florianas Davidas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo gerokai virš vartų.

Kiek vėliau, 30 min., vilniečių atstovas Paulius Golubickas atliko pavojingą perdavimą, tačiau tiksliai jo užbaigti Mathiasui Oyewusi nepavyko. M. Oyewusi bandė dar kartą smūgiuoti 41 min., tačiau nesulaukė pagalbos iš komandos narių ir smūgio sėkmingai užbaigti nepavyko.

Prasidėjus antrajam kėliniui ir vėl iniciatyvos ėmėsi M. Oyewusi. Jis atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis.

Smūgį vilniečių atstovas pakartojo ir 73 min., tačiau D. Mikelionis nepalaužiamas.

Pagaliau pirmąjį įvartį 88 min. pelnė Vilniaus „Žalgirio“ naujokas Arni Vilhjalmssonas ir išvedė  komandą į priekį likus vos keletui minučių iki mačo pabaigos.

Antrąją pridėto laiko minutę puikiu smūgiu galva „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Xabieras Auzmendi Arruabarrena pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

Komandos taurės laimėtoją ėjo aiškintis baudinių serijoje, kurioje 3:2 pergalę jau aštuntą kartą šventė vilniečiai.