Penktąją pergalę į savo sąskaitą VTB Vieningoje lygoje įsirašė Kauno „Žalgiris“ (5 ir 5), namuose po atkaklios kovos 82:66 (27:22, 10:12, 19:19, 22:11) palaužęs svečius iš Kazachstano - Astanos „Astana“ (4 ir 7) klubą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Astanos krepšininkai, tačiau į Erico Williamso dvitaškį dviem baudų metimais atsakė Dainius Šalenga. Žalgirieičiai netrukus perėmė kamuolį ir Mantui Kalniečiui atlikus rezultatyvų perdavimą tritaškį smeigė Sonny Weemsas (5:2). Kėliniui įpusėjus po M.Kalniečio dėjimo kamuolys išsprūdo iš lanko, o Branco Cvetcovičius pataikė iš toli (9:9). Abi komandos gynyboje nežibėjo ir likus žaisti mažiau nei dvi mintues „Žalgiris“ turėjo trijų taškų persvarą (21:18), o pirmojo kėlinio pabaigoje efektingas Reeveso Nelsono žaidimas ir DeJuano Collinso metimas leido kauniečiams padidinti atstumą iki penkių - 27:22.

Antrajame kėlinyje abi ekipos daugiau kaip keturias minutes taškų pelnyti nesugebėjo, o po įspūdingo M.Kalniečio bloko Vytenis Lipkevičius nepataikė iš toli. Krepšį „atrišo“ S.Weemso tritaškis, suteikęs „Žalgiriui“ 8 taškų pranašumą (30:22). Į Antono Ponomariovo dvitaškį dviem taškais su pražanga atsakė Tomas Delininkaitis (35:26). Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai Rawle Marshallas įmetė iš vidutinio nuotolio, o A.Ponomariovas pataikė iš toli. T.Delininkaitis atsakė dvitaškiu. Likus keturioms sekundėms iki didžiosios pertraukos A.Ponomariovas vėl pelnė du taškus, sumažindamas svečių deficitą iki trijų taškų - 37:34.

Po didžiosios pertraukos B.Cvetcovičius sumažino svečių deficitą iki minimumo, o du Rawle'o Marshallo dvitaškiai paeiliui suteikė galimybę Astanos krepšininkams perimti iniciatyvą (38:41). Vis dėlto Paulius Jankūnas pelnė du taškus su pražanga ir rezultatą išlygino (41:41). Geras darbas gynyboje bei taiklūs R.Javtoko ir M.Popovičiaus taškai iš vidutinio nuotolio leido susigrąžinti keturių taškų persvarą (47:43). Techninės pražangos „Astanos“ vyr. treneriui M.Boniciolli dėka žalgiriečiai atitrūko aštuoniais taškais, o M.Popovičiaus tritaškis išvedė kauniečius į priekį jau vienuolika (54:43). Besibaigiant trečiajam ketvirčiui E.Williamso ir R.Marshallo pastangomis skirtumas vėl ištirpo iki trijų - 56:53.

Lemiamoje mačo dalyje pirmasis iš vidutinio nuotolio pasižymėjo P.Jankūnas. Netrukus Maksimas Vojekovas užsidirbo dvi pražangas, iš kurių viena - techninė už diskusijas su teisėju. „Žalgiris“ vėl pirmavo aštuoniais taškais (63:55). Įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui šeimininkai ėmė tolti (69:57), bet Dmitrijus Klimovas pataikė iš toli. Žalgiriečiai nesiruošė paleisti pergalės iš rankų. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes M.Kalnietis įsmeigė tritaškį, o likusio laiko svečiams atsitiesti nepakako. Kauniečiai šventė pergalę rezultatu 82:66.

Po devynių turų kauniečiai turi keturias pergales ir penkis pralaimėjimus bei užima šeštąją vietą A grupėje. Tuo tarpu Astanos klubas žengia septintas, sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau. Kazachstano krepšininkai savo sąskaitoje turi keturias pergales ir šešis pralaimėjimus.