„Žalgiris“ sutriuškino Ukrainos ekipą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai treniruočių stovyklą pajūryje baigė pergale draugiškose rungtynėse. Ketvirtadienį Klaipėdoje žalgiriečiai susitiko su Dnepropetrovsko „Dnepro“ komanda. Varžovai iš Ukrainos buvo įveikti rezultatu 86:66 (21:17, 25:18, 25:17, 15:14).

Susitikimo pradžioje į aikštelę išbėgo toks „Žalgirio“ penketas: Žygimantas Janavičius, Martynas Pocius, Dainius Šalenga, Travisas Watsonas ir Mirza Begičius.

Mačą taikliu tolimu metimu pradėjo ukrainiečiai, tačiau netrukus Kauno ekipa perėmė iniciatyvą. Sėkmingai žaidžiant M.Pociui ir D.Šalengai, mūsiškiai prasidėjus septintajai minutei pirmavo 18:12, o po pirmojo kėlinio buvo priekyje 21:17.

Antrajame kėlinyje žalgiriečių persvara buvo išaugusi iki 13 taškų. Sužaidus 20 minučių, rezultatas buvo 46:35 „Žalgirio naudai.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai nemažino apsukų ir greitai įgijo 15 taškų pranašumą. Tiesa, įpusėjus kėliniui Dnepropetrovsko krepšininkai buvo sugebėję nukirpti skirtumą iki vienženklio (51:60), tačiau Ado Juškevičiaus tritaškis, Tado Klimavičiaus metimas iš po krepšio ir D.Šalengos tolimas metimas aidint trečiojo ketvirčio pabaigos sirenai padidino „Žalgirio“ atotrūkį iki 19 taškų – 71:52.

Žalgiriečiai laimėjo ir ketvirtąjį kėlinį, kuris nebebuvo toks rezultatyvus. 35-ąją minutę buvo įgyta 25 taškų persvara (80:55), o mačas baigėsi švieslentėje degant skaičiams 86:66.

„Žalgiris“: D.Šalenga 14, M.Pocius 11, T.Watsonas 11 (8 atk. kam.), A.Juškevičius 11, Ž.Janavičius 10, M.Begičius 8 (7 atk. kam., 3 blk.), P.Butkevičius 5, P.Čukinas 4, T.Klimavičius 4, S.Vene 4 (7 atk. kam.), V.Čepukaitis 2, G.Žylė 2.

„Dnepro“: Lekičius 15, K.Glazyrinas 13, M.Andriukaitis 8.