Mačas prasidėjo netaikliais abiejų komandų metimais, tačiau savo taškų sąskaitą pirmieji atidarė šeimininkai (2:0). Netrukus J.Mačiulis išlygino rezultatą (2:2). Sužaidus tris minutes, tiksliau sužaidę prancūzai jau turėjo keturių taškų persvarą (6:2). Kauno klubui būtent ir trūko taiklumo atakuojant. Įpusėjus kėlinukui, žalgiriečiai, po M.Machado tolimo šūvio, aplenkė varžovus (6:7). Per likusį laiką tiek „Žalgiris“, tiek „Elan Bearnais“ žaidė gana chaotiškai, visgi nedidelį pranašumą išsaugojo svečiai (14:16).
Antroje dvikovos dalyje rungtynės toliau klostėsi atkakliai, tačiau „Žalgirio“ krepšininkai, sėkmingiau kovoję dėl atšokusių kamuolių, kontroliavo žaidimo eigą ir neleido Po Ortezo klubui diktuoti savų taisyklių (21:22). Tačiau „Elan Bearnais“ ekipa, žinodama, kokios vertės jiems yra šis mačas, neleido įsibėgėti kauniečiams, kuriuos į priekį vedė priekinės linijos žaidėjai. Iki didžiosios pertraukos pirmaujanti komanda keitėsi gana dažai, skirtumas tarp ekipų buvo 1-3 taškai, bet priekyje išliko „Žalgirio“ krepšininkai - 30:31.
Trečiajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes, žalgiriečiai pirmavo keturiais taškais (32:36), o labiau nutolti jiems trukdė klaidos. Tačiau ir šiame kėlinuke nemažai klaidų darė ir Po Ortezo „Elan Bearnais“ krepšininkai. Likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes, prancūzai susigrąžino nedidelį pranašumą (38:36), o įpusėjus ketvirčiui rezultatą savo naudai vėl persvėrė „Žalgiris (40:41). Iki kėlinuko pabaigos komandos dažniau klydo nei pelnė taškus, tačiau truputį sėkmingiau žaidusi „Elan Bearnais“ sukaupė penkių taškų persvarą (49:44).
Lemiama buvo paskutinė mačo dalis, kuri prasidėjo H.Mottolos dvitaškiu (49:46). Svečiai ir toliau prastai atakavo nuo tolimų distancijų, tačiau ne ką geriau tai darė ir prancūzai. Likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes K.Penney tritaškis vėl priartino žalgiriečius prie varžovų (53:51), o dar po minutės, po D.Collinso prasiveržimo, Kauno klubo deficitas minimalus (55:54).Tačiau per likusį laiką Po Ortezo komanda mobilizavo jėgas, privertė kauniečius klysti ir laimėję atkarpą 0:9, perėmė iniciatyvą (64:54, 2min.) į savo rankas bei ją išlaikė iki pat finalinės sirenos, paskelbusios šeimininkų pergalę rezultatu 68:56.
Kauniečiai laimėjo kovą po krepšiais 41:33, tačiau padarė daugiau klaidų (17:12), atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (11:16), o varžovai blokavo net 8 žalgiriečių metimus. Be to, "Žalgiris" nusileido pagal visus taiklumo rodiklius. Dvitaškius "Žalgiris" metė 36 proc. taiklumu (17/47), varžovai - 51 proc. (23/45), tritaškius "Žalgiris" metė 14 proc. taiklumu (3/21), varžovai - 19 proc. (3/16), baudos metimau "Žalgiris" metė 68 proc. taiklumu (13/19), varžovai - 76 proc. (13/17).
"Pau Orthez": M.Wrightas 24 , A.Milesas 14 (6 rez.perd.), C.Harrisonas 13, M.Sandersas 9.
"Žalgiris": T.Beardas 17 (12 atk.kam.), J.Mačiulis 9 (8 atk.kam.), M.Machado 8, K.Penney ir D.Collinsas (5 kl.) - po 6, P.Jankūnas 5 (4 kl.), H.Mottola 4, M.Kalnietis 1.