Maskvos CSKA pranašumą rezultatu 88:72 (24:17, 19:14, 18:26, 27:15).
Pirmasis kėlinys prasidėjo gana nerezultatyviai. Po Jono Mačiulio dvitaškio, sužaidus kiek daugiau nei minutę, priekyje svečiai (0:2). Tačiau netrukus CSKA persvėrė rezultatą (3:2). Vyko apylygė kova, bet truputį tikslesni buvo maskviečiai, kurie, įpusėjus ketvirčiui, turėjo minimalų pranašumą (9:8). Per likusį laiką „Žalgiris“ sėkmingai gynėsi ir pavojingai atakavo bei neleido įsibėgėti Eurolygos čempionams. Tik baigiantis kėlinukui rusai tolimais metimais sugebėjo kiek atitrūkti. Po dešimties minučių – 24:17.
Antroje dvikovos dalyje žalgiriečiai stengėsi vytis varžovus ir sužaidus dvi minutes, komandas skyrė tik trys taškai (24:21). Pakiliai žaidę svečiai nei kiek nenusileido CSKA komandai, bet klaidos neleido Kauno klubui panaikinti deficitą. Tačiau netrukus vaizdas aikštėje pasikeitė. Sužaidus penkias minutes šiame ketvirtyje, rusai jau pirmavo devyniais taškais (32:23). Žalgiriečiams vis sunkiau sekėsi rasti kelių prie šeimininkų krepšio, o CSKA demonstravo užtikrintą žaidimą ir tolo. Iki didžiosios pertraukos savas taisykles diktavo maskviečiai - 43:31.
Trečiajame ketvirtyje J.Mačiulis dėjimu į krepšį atidarė „Žalgirio“ taškų sąskaitą (43:33). Netrukus Marcelinho Machado tolimu metimu sumažino svečių deficitą iki devynių. Vėliau abiejų komandų žaidimas apsilygino, bet rusai išsaugojo persvarą savo rankose (50:41, 5min.). Likus žaisti tris minutes, žalgiriečiai priartėjo prie CSKA iki septynių, o netrukus ir iki dviejų taškų (56:54, 2min.). Visai baigiantis kėlinukui, Kauno krepšininkai įsiveržė į priekį (56:57). O po trisdešimties minučių – 61:57 CSKA naudai.
Lemiama buvo paskutinė mačo dalis, kuri prasidėjo J.R.Holdeno dvitaškiu. Maskviečiai greitai atsigavo po žalgiriečių spurto ir susigrąžino iniciatyvą bei žaidimo kontrolę (66:57). Svečiai tuo tarpu dažnai klydo. Sužaidus dvi minutes, CSKA jau pirmavo dviženkliu skirtumu (68:57). Įsismaginus Maskvos komandos snaiperiams, solidų pranašumą šeimininkai išlaikė ir įpusėjus ketvirčiui (75:63). Iki pat finalinės sirenos „Žalgirio“ krepšininkai demonstravo kovingą charakterį ir bandė vytis CSKA, tačiau maskviečiai nebepaleido sėkmės iš rankų ir šventė pergalę rezultatu 88:72.
CSKA: D.Andersenas 18, T.Langdonas 15, J.R.Holdenas 12, T.Van Den Spiegelis, A.Savrasenko ir T.Papaloukas (9 rez.perd.) - po 10.
"Žalgiris": K.Penney 14, T.Beardas (8 atk.kam., 4 rez.perd.) ir J.Mačiulis - po 13, M.Kalnietis 10, H.Mottola ir M.Machado - po 8, P.Jankūnas 6.