0

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko įkąsti Eurolygos čempionams. Aštuntajame Eurolygos ture Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai B grupės susitikime 59:94 (14:15, 5:26, 19:24, 21:29) namuose visiškai nepasipriešino Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.

Po šių rungtynių „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 6 pralaimėjimus. „Panathinaikos“ situacija atvirkščia - 6 laimėjimai ir 2 nesėkmės.

Užsivedę rungtynes pradėję „Žalgirio“ krepšininkai pirmosiomis minutėmis su čempionais kovojo kaip lygūs su lygiais - 6:6. Be to, emocingų sirgalių palaikomi žalgiriečiai buvo atitrūkę 11:6, tačiau „Panathinaikos“ turėjo, ką atsakyti ir laimėjo pirmąjį ketvirtį 15:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Žalgiriui“ labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo naudodamiesi svečiai ėmė tolti ir įgijo dviženklę persvarą - 16:26. „Panathinaikos“ pratęsė sėkmingą žaidimo atkarpą ir po spurto 18:0 grėsmingai nutolo - 16:33. Po dviejų klaidų skirtumas pasiekė 22 taškų ribą - 17:39. Po blankaus „Žalgirio“ žaidimo arenoje pasigirdo didelis aistruolių švilpimas. Pasibaigus antrajam kėliniui A.Trifunovičiaus auklėtiniai turėjo net 22 taškų deficitą - 19:41.

Po pertraukos situacija aikštėje nepasikeitė - „Panathinaikos“ tęsė visišką dominavimą aikštėje ir užtikrintai pirmaudami 51:27 varė į neviltį tiek komandą, tiek jos gerbėjus. Prieš lemiamą mačo dalį susitikimo baigtis nekėlė abejonių - 38:65.

Per ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ stebuklo nesukūrė - „Panathinaikos“ šventė užtikrintą pergalę.

„Žalgiris“: Sonny Weemsas 16 (12 atk. kam., 6 kl.), Marko Popovičius 14, Robertas Javtokas ir Mantas Kalnietis po 8, Mindaugas Kuzminskas 6.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas ir Stevenas Smithas po 17, Mike'as Batiste'as 13.