Eurolygos B grupės rungtynės Kauno „Žalgiris“ po atkaklios kovos rezultatu 60:65 (12:10, 16:15, 16:19, 16:21) nusileido ir Tomo Pačėso treniruojamai Sopoto „Asseco Prokom“ ekipai.

Susitikimą kauniečiai pradėjo gana neblogai. „Žalgiris“ dominavo po krepšiu ir trečiąją minutę pirmavo 3 taškais (5:3). Netrukus, daugiausiai Roonie Burrello pastangomis, lenkai išsiveržė į priekį (7:5). Po poros minučių Kauno komanda demonstravo puikią gynybą ir žaibiškomis atakomis persvėrė rezultatą savo naudai (12:9). Paskutiniosiomis sekundėmis kauniečiai buvo nubausti nesportine pražanga, tačiau vis dar pirmavo dviem taškais (12:10).

Antrąjį kėlinuką „Žalgiris“ pradėjo „klaidų lietumi“. Tuo pasinaudoję „Asseco Prokom“ klubo krepšininkai netruko išsiveržti į priekį (19:12). 14-ąją minutę situaciją kiek stabilizavo Dainiaus Šalengos tritaškis (19:15). Vėliau „Žalgiris“ prisivijo savo varžovus ir galiausiai Jono Mačiulio taiklus tolimas metimas sugrąžino persvarą kauniečiams (25:23). Per likusį ketvirčio laiką „Žalgirio“ persvara padidėjo vienu tašku (28:25).

Po ilgosios pertraukos grįžę Sopoto komandos krepšininkai vėl spurtavo ir po dviejų Patricko Burkes dvitaškių išsiveržė į priekį (32:28). Netrukus lenkai padidino tempą ir nuo lietuvių ėmė tolti. Po P. Burkes dvitaškio „Asseco Prokom“ klubas pirmavo jau 9 taškais (37:28). Visgi „Žalgiris“ greitai „pabudo“ ir pataikęs keletą tolimų metimų iki kėlinuko pabaigos išlygino rezultatą (44:44).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo nervingai. Pirmosiomis kėlinuko minutėmis „Žalgiris“ išlaikė apylygį rezultatą, tačiau tuomet įspūdingai ėmė žaisti pirmoje susitikimo pusėje tylėjęs „Asseco Prokom“ ekipos gynėjas Danielis Ewingas. Po aštuonių D. Ewingo taškų lenkai išsiveržė į priekį 7 taškais (60:53). Per likusį laiką kauniečiai dar bandė sumažinti atotrūkį, tačiau pergalės iškovoti nebe sugebėjo.

„Žalgiris“ Eurolygoje kol kas pergalių neiškovojo, tuo tarpu „Asseco Prokom“ klubo sąskaitoje – 2 pergalės ir 1 pralaimėjimas.

„Asseco Prokom“: D. Ewingas 19 (6 atk. kam.), D. Loganas 14 (6 kl.), R. Burrellas 11 (9 atk. kam.), A. Nesovičius 9, P.Burke.

„Žalgiris“: D. Šalenga 16, J. Mačiulis 15 (4/7 tritaškių, 11 atk. kam.), Ž. Janavičius 10 (2/2 tritaškių), L. Woodsas 9, P. Jankūnas 5 (7 atk. kam.), M. Kalnietis 4.