Dar vieną triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo ir vienvaldžiu lyderiu tapo Kauno „Žalgirio“ klubas, kuris namuose 97:65 (25:18, 27:9, 25:23, 20:15) įveikė pirmąsias rungtynes naujajame sezone žaidusį Alytaus „Alytaus“ klubą.

Rungtynes baudos metimu pradėjo svečiai iš Alytaus, tačiau „Žalgiris“ atsakė atkarpa 9:0 ir sužaidus tris minutes jau turėjo aštuonių taškų pranašumą – 9:1. Visgi svečiai po Sigito Krukio paprašytos minutės pertraukėlės atsakė spurtu 8:0 ir po Vytauto Tatarūno aštuonių taškų iš eilės įpusėjus pirmajam ketvirčiui išlygino rezultatą – 9:9. Ir toliau nesustabdomai rungtyniavusio V. Tatarūno pastangomis „Alytaus“ komandai pavyko neleisti žalgiriečiams ženkliai atitrūkti, todėl po pirmojo kėlinio „Žalgirio“ persvara siekė septynis taškus – 25:18.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 11:0 ir po Mirzos Begičiaus, Marcuso Browno bei Ado Juškevičiaus metimų kauniečių pranašumas jau nekėlė jokių abejonių – 36:18. Negana to, likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos po Žygimanto Janavičiaus dvitaškio su pražanga „Žalgirio“ persvara viršijo dvidešimt taškų – 43:21. Per likusį laiką kauniečių persvara dar labiau išaugo ir įpusėjus rungtynėms kauniečiai jau triuškino varžovus rezultatu 52:27.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Kauniečiai ir toliau išlaikė triuškinančią persvarą, o po įpusėjus trečiajam kėliniui „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 28 taškus - 66:38. Sauliaus Kazevičiaus metimų dėka alytiškiams buvo pavykę nežymiai sumažinti deficitą (42:66), tačiau ketvirčio pabaigoje kauniečiai susigrąžino turėtą persvarą ir po trijų ketvirčių pirmavo rezultatu 77:50.

Paskutiniame ketvirtyje „Žalgirio“ treneriai leido pasireikšti jauniesiems ekipos krepšininkams, tačiau skirtumas vis tiek nesumažėjo ir „Žalgiris“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 97:65.

„Žalgiris“: M. Brownas ir M. Pocius (dvitaškiai 6/8) – po 16, M. Kalnietis 14 (5 rez. perd.), Ž. Janavičius 10, A. Juškevičius 9, M. Begičius 8, S. Vene 7, T. Watsonas 5, P. Čukinas ir P. Butkevičius ir T. Klimavičius – po 4.

„Alytus“: V. Tatarūnas 22, S. Kazevičius 18, A. Aleksandrovas 12.