Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, namuose be didesnio vargo nugalėję Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus - 93:71 (29:15, 20:25, 22:11, 22:20).

Čempionai nuo svečių pabėgo jau pirmosiomis minutėmis - daugiausiai Tomo Delininkaičio pastangomis šeimininkai ketvirčio pabaigoje pirmavo 27:11. Nors „Lietkabelis“ buvo priartėjęs iki 38:44, po pertraukos „Žalgiris“ žaibiškai pabėgo 59:42 ir šansų panevėžiečiams jau nebesuteikė.

Žalgiriečiams tai buvo šešioliktoji pergalė iš tiek pat galimų, o „Lietkabelis“ savo sąskaitoje turi 3 pergales bei 14 nesėkmių.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 15, Sonnny Weemsas 13, Tadas Klimavičius (6 atk. kam., 5/5 dvit.), Tomas Delininkaitis (4 per. kam.) ir Marko Popovičius po 12, Mantas Kalnietis (6 atk. kam.) ir DeJuanas Collinsas (5 kl.) po 8, Vytenis Lipkevičius 5, Robertas Javtokas (6 atk. kam.) bei Milovanas Rakovičius po 4.

„Lietkabelis“: Ernestas Ežerskis 15, Osvaldas Matulionis 13, Edgaras Stanionis 11, Šarūnas Vasiliauskas (8 rez. perd.) ir Adomas Drungilas po 8.