53
„Žalgiris“ – „Valencia“  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

„Žalgiris“ – be variantų: kauniečius jų pačių tvirtovėje nubaudė „Valencia“

Rungtynėse debiutavo jaunas žalgirietis

Kauno „Žalgiris“ (3/2) Eurolygos rungtynėse patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje Kauno arenoje 72:87 (12:20, 18:32, 23:20, 19:15) pralaimėjo Valensijos „Basket“ (4/1) klubui.

53

Žalgiriečiai šiame mače neturėjo realių variantų iškovoti pergalę. Kauniečiai prastai pataikė iš toli – tikslą pasiekė vos 25 proc. tolimų metimų (7/28). Tuo metu  „Valencia“ iš analogiškos distancijos atakavo 42 proc. tikslumu (8/19) . Nugalėtojai surinko 94 naudingumo balus, o „Žalgiris“ – 74.

Jau rungtynių pradžioje „Žalgiris“ susidūrė su problemomis – pirmosios trys atakos pasibaigė klaidomis, Brady Manekas prametė du iš eilės tritaškius, o po pirmojo kėlinio „Valencia“ pirmavo 20:12.

Dar didesni nemalonumai žalgiriečių laukė antrajame kėlinyje. Sužaidus 15 min. „Valencia“ pirmavo 37:17.

Aidint antrojo kėlinio pabaigos sirenai tritaškį smeigė Stefanas Jovičius ir klubas iš Ispanijos sužaidus 20 min. jau pirmavo 52:30.

Per pirmuosius du kėlinius „Valencia“ pataikė 6 iš 12 tritaškių ir buvo surinkusi net 65 naudingumo balus. Tuo metu žalgiriečiai per tą patį laiką sukrapštė vos 21 naudingumo balą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris pabandė suorganizuoti sugrįžimą ir priartėjo prie varžovų iki 17 taškų.

Po trijų kėlinių „Valencia“ pirmavo 72:53.

Kėlinio pradžioje skirtumas pasiekė 24 taškus. „Žalgiris“ kiek priartėjo, tačiau galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo.

Likus 2 min. K. Maksvytis į aikštę išleido 20-metį Dovydą Butką, kuriam tai buvo debiutas Eurolygoje.

Artimiausias rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais lapkričio 2 d. Ketvirtadienį žalgiriečiai savo arenoje susitiks su Vilerbano ASVEL.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 18 (3 atk. kam., 4 rez. perd., 27 n.b.), Rolandas Šmitas 11 (6 atk. kam.), Kevarriusas Hayesas 10, Lukas Lekavičius 9 (3/3 trit.), Tomas Dimša ir Edgaras Ulanovas – po 7.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 16, Jaredas Harperis 13, Nathanas Reuversas ir Brandonas Daviesas – po 11, Boubacaras Toure (7 atk. kam.) ir Semi Ojeleye – po 9.

šokėjos pasirodė daug geriau nei žali kašiorai
Tegul tą klauną pašalina, kuris prieš rungtynes apžiojes mikrofoną kaip psichinis ligonis rėkia aikštelės viduryje ir dar kaip specialiai, net susiriesdamas trypia Žalgirio pavadinimą. Kuomet šio cirko su šiuo ligonių nebebus, tuomet ir žaidėjai laisviau jausis rungtyniaudami. O dabar kaip mietą prariję ir kažkokiuose rėmuose.
Ne sirgaliai o maušai. Tegu kriokia kiek nori. Tik kam ta xakolu vėliava visur tampo. Man tai geriau patiktų rusų.