Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Elito“ divizione iškovojo vienvaldis lyderis Kauno „Žalgirio“ klubas, kuris šeštadienį namuose 98:86 (24:13, 23:22, 31:25, 20:26) įveikė antrąją nesėkmę patyrusį Rygos VEF klubą su dviem lietuviais.

Efektingomis atakomis susitikimą pradėję kauniečiai po Manto Kalniečio prasiveržimo bei trijų Mirzos Begičiaus ir Dainiaus Šalengos dėjimų iš eilės sužaidus keturias minutes turėjo penkių taškų persvarą - 8:3. Įpusėjus kėliniui „Žalgirio“ persvara dar šiek tiek padidėjo (13:5), tačiau Martyno Mažeikos tikslių metimų dėka kauniečių persvara šiek tiek aptirpo - 16:10. Likus žaisti dvi minutes po dar vieno M.Begičiaus dvitaškio aikštės šeimininkų pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 20:10. Ketvirčio pabaigoje „Žalgiris“ dar šiek tiek padidino savo persvarą, kuri po pirmųjų dešimties minučių siekė vienuolika taškų - 24:13.

Antrąjį ketvirtį devyniais taškais iš eilės pradėjo Marcusas Brownas, o Kauno klubo persvara per pirmas tris minutes gerokai išaugo - 37:20. Nors Alexo Renfroe tikslių metimų dėka VEF komandai buvo pavykę šiek tiek priartėti (27:39), Travisas Watsonas vėl leido kauniečiams susigrąžinti keturiolikos taškų pranašumą - 41:27. Paskutinėmis kėlinio minutėmis situacija aikštelėje nepakito ir įpusėjus susitikimui „Žalgiris“ išlaikė dviženklį pranašumą - 47:35.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai ir toliau rinko taškus iš po krepšio, tačiau tikslūs tolimi varžovų metimai neleido „Žalgiriui“ įgyti triuškinančios persvaros. Sužaidus tris minutes „Žalgiris“ pirmavo rezultatu 57:46. Traviso Watsono ir D.Šalengos metimų dėka „Žalgiris“ likus žaisti tris minutes susigrąžino šešiolikos taškų pranašumą (69:53), o kėlinio pabaigoje dar labiau nutolo - 78:60.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus pusantros minutes Žygimantas Janavičius buvo nubaustas technine pražanga, o aštuonis taškus be atsako pelnę Rygos klubo krepšininkai po ilgos pertraukos sumažino deficitą iki vienženklio - 71:80. Visgi žalgiriečiai netrukus vėl pabėgo į priekį ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 98:86.