„Žalgirio“ arenoje vykstantis Eurolygos jaunimo atrankos turnyras įsibėgėja. Antrosiose dienos rungtynėse Kauno „Žalgirio“ jaunimas sutriuškino dar vienus varžovus. „Topsportschool VBL“ aštuoniolikmečiai iš Belgijos įveikti 102:67 (19:11, 27:14, 30:15, 26:27).

„Topsportschool VBL“ krepšininkai po pirmojo tritaškio vienintelį kartą pirmavo rungtynėse – 3:2. Tada kauniečiai pelnė 8 taškus be atsako (9:3) ir, nors svečiai kurį laiką neleido „Žalgiriui“ atsiplėšti (7:11, 11:15), po Mariaus Grigonio šeštojo taško pasibaigus pirmajam kėliniui lietuviai buvo priekyje 19:11.

Antrajame kėlinyje šeimininkai galutinai atsiplėšė. Simonas Januškis, Lukas Lekavičius, Justas Tamulis ir Tomas Dimša įmetė po tritaškį ir „Žalgiris“ nutolo 38:15. Prieš pat didžiąją pertrauką kauniečių rezultatyvumas kiek apslopo, bet du T.Dimšos dėjimai neleido nuobodžiauti „Žalgirio“ arenoje susirinkusiems žiūrovams – 46:25.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau dominavo jaunieji žalgiriečiai. Trečiąjį kėlinį jie laimėjo dvigubai (30:15), o ketvirtajame L.Lekavičius tritaškiu pelnė šimtąjį tašką.

„Žalgiris“: T.Dimša 21, L.Lekavičius 17 (3/3 trit., 5 rez. perd.), J.Tamulis 15 (6 atk. kam.), R.Gustys 10 (6 atk. kam.), S.Raupys 8 (12 atk. kam.), M.Grigonis 8 (5 atk. kam.), P.Šatkus 6 (5 atk. kam.), T.Miškinis 6 (6 atk. kam.), S.Januškis 3, K.Vene 2, K.Červinskis 0.

„Topsportschool VBL“: S.Stevensas 17, N.EL Khouncharas 13, S.Hemeleersas 10.

Abi ekipos pirmosiose dienos rungtynėse iškovojo triuškinančias pergales. Belgai 105:76 įveikė Prahos „USK Future Stars“ komandą, o jaunieji žalgiriečiai lengvai susitvarkė su „Vaerlose BBK“ iš Danijos 100:65.