Trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" klubas šeštadienį svečiuose 98:92 (26:22, 35:22, 16:31, 21:17) įveikė Vašingtono "Wizards" ekipą su Dariumi Songaila bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:0.

Pirmuosius du susitikimus savo arenoje "Cavaliers" laimėjo 97:82 ir 109:102.

Šeštadienį Ž. Ilgauskas nugalėtojams pelnė 24 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, du kartus suklydo bei tris prasižengė. Per 41 žaidimo minutę (40:52) jis pataikė 10 dvitaškių iš 13 ir visus 4 baudų metimus.

D. Songaila į svečių krepšį įmetė 6 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per nepilnas 24 minutes (23:37) lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 10.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 30 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Po 11 taškų "Cavaliers" ekipai pelnė Larry Hughesas ir Aleksandras Pavlovičius, 10 - Drew Goodenas (12 sugriebtų kamuolių).

"Wizards" gretose rezultatyviausiai žaidė Antawnas Jamisonas (38 tšk. bei 11 atkovotų kamuolių), trylika rezultatyvių perdavimų atlikęs Antonio Danielsas (20 tšk.) bei Jarvis Hayesas (15 taškų).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Vašingtone žais pirmadienį.