29
„Wolves“ – „Umana Reyer“ (Irmantas Gelūnas/ BNS nuotr.)

Vilniaus „Wolves“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurėje namų arenoje. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai „Avia Solutions Group“ arenoje 77:93 (20:23, 19:21, 23:25, 15:24) pralaimėjo Venecijos „Umana Reyer“ (3/4) krepšininkams.

29

Po pirmojo kėlinio Italijos klubas pirmavo 23:20, o po dviejų kėlinių – 44:39.

Po didžiosios pertraukos „Wolves“ timptelėjo Ado Juškevičiaus ir Arno Beručkos duetas ir po trijų kėlinių sostinės klubas atsilikinėjo 62:69.

Viską nulėmė ketvirtojo kėlinio pradžia – „Umana Reyer“ spurtavo iki 35 min. jau pirmavo 77:62.

„Wolves“ dar bandė sugrįžti į kovą į rungtynes, tačiau nesėkmingai.

Venecijos klubo treneris Nevenas Spahija prieš 20 metų yra sėkmingai treniravęs Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Europos taurės oficialus puslapis trečiadienio vakarą nepateikė rungtynių statistikos.

„Wolves“: Tre'Shawnas Thurmanas 16, Adas Juškevičius 15, Eigirdas Žukauskas Christianas Mekowulu ir Džordže Gagičius po 9, Arnas Beručka 8, Regimantas Miniotas 7.

„Umana Reyer“: Barry Brownas 24, Aamiras Simmsas 16, Rayjonas Tuckeris 14, Marko Spissu 12,  Amedeo Tessitori ir Kyle'as Wiltjeris po 10.

Taip nutrūko trijų pergalių serija Europos taurėje ir 7 pergalių „Wolves“ serija įskaitant LKL kovas.

K. Kemzūra šiose rungtynėse buvo priverstas remtis vos 9 žaidėjų rotacija, kurioje buvo įprastai retai žaidžiantys Vitalijus Kozys ir Arnas Beručka.

Rungtynių pabaigoje čiurną susižeidė Kristupas Žemaitis.

Į rotaciją netrukus turėtų grįžti ilgai laukas Jeffrey Tayloras.

Vilniečių gretose nebuvo ne tik traumą patyrusio Rasheedo Sulaimono, bet ir susirgusio Vaido Kariniausko.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Venecija kasmet panyra į lagūnos vandenis po 5 mm. Grimzdimo priežasčių yra ne viena, o pašalinti jų neįmanoma.

Turistams rekomenduojama Veneciją aplankyti iki 2028 m., nes tuomet šis istorinis miestas gali tapti visiškai netinkamas gyventi.