Vilniaus „Wolves“ (2/2) antradienio vakarą Europos taurės rungtynėse susitiko su Liubliano „Cedevita Olimpija“ (0/5) krepšininkais. Išvykoje rungtyniavę Kęstučio Kemzūros auklėtiniai atlaikė varžovų šturmą ir 86:78 (22:18; 26:17; 15:21; 23:22) iškovojo pergalę.

Vilniečiai mačą pradėjo dviem rezultatyviais išpuoliais iš eilės (4:0). Nepaisant to, aikštės šeimininkai netruko atsigriebti ir 6 taškai be atsako leido rezultatą jiems persverti (7:9). „Wolves“ krepšininkai atsakė varžovams atkarpa 9-0 ir šovė į priekį (22:13). Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje slovėnai pelnė penkis taškus ir atstumą sušvelnino – 22:18.

Vilniaus klubas galingai pradėjo antrą kėlinį, kai surinko 11 taškų iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:20). Po tokio smūgio aikštės šeimininkams iki pirmosios mačo dalies atsigauti jau nepavyko, o skirtumas dar kiek padidėjo (42:26). Nepaisant to, ketvirčio pabaigoje Liublianos ekipa atstumą kiek sumažino – 48:35.

Antroje susitikimo dalyje „vilkai“ ilgą laiką išlaikė dviženklį atstumą. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje jis siekė 13 taškų (62:49). Visgi, oponentai prieš lemiamą kėlinį sugebėjo pasigerinti savo situaciją ir jį pasitiko su 7 taškų deficitu – 63:56.

Skirtumas vis menko ir ketvirtajame kėlinyje šis aptirpo iki vos taško (68:67), bet tuomet vilniečiai pataikė du dvitaškius iš eilės ir atvėsino oponentus (72:67). Prasidėjus paskutinei minutei, skirtumas sumenko iki 3 taškų, bet savo žodį tarė Kristupas Žemaitis, smeigęs tolimą metimą (83:77). Galiausiai tašką mače padėjo du baudų metimus pataikęs Rasheedas Sulaimonas – 86:78.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 22 (7 rez. perd.), Kristupas Žemaitis (6 atk. kam., 3/3 tritaškių, 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Vaidas Kariniauskas po 14, Tre'Shawnas Thurmanas 11 (7 atk. kam., 3 blokai), Regimantas Miniotas 10 (5 atk. kam.).

„Cedevita Olimpija“: Klemenas Prepeličius (8 rez. perd., 7 klaidos, 3/8 tritaškių), Karlo Matkovičius (6 atk. kam., 3 blokai), Amadou Sow (13 atk. kam.) ir D.J.Stewartas po 13, Jaka Blažičius 12, Shawnas Jonesas 10.

Praėjusiame ture „Wolves“ rezultatu 90:88 įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ekipą, tuo tarpu „Cedevita Olimpija“ 83:90 pralaimėjo Kamianskės „Prometey“ krepšininkams.