Vašingtono „Wizards“ ekipos vyr. treneriui Flipui Saundersui pirmadienio rungtynės su Bostono „Celtics“ komanda baigėsi jau antrąją minutę.

56 metų strategas sužaidus vos 1,46 minutės buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis ir išvytas iš aikštelės.

F.Saunderso kantrybė trūko po to, kai arbitrai, anot trenerio, neužfiksavo akivaizdžio „Celtics“ komandos naujoko Grego Stiemsmo pražangos prieš Rashardą Lewisą.

Gavęs techninę pražangą F.Saundersas išbėgo į aikštelę ir už tai buvo nubaustas antrąja technine pražanga.

Be vyr. trenerio likę „Wizards“ krepšininkai pralaimėjo varžovams rezultatu 92:100.