Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje rezultatas tapo lygus. Itin svarbią pergalę antrose rungtynėse iškovojo Oklando „Golden State Warriors“ ekipa, išvykoje palaužusi Toronto „Raptors“.

„Kariai“ išvykoje triumfavo 109:104 (26:27, 28:32, 34:21, 21:24) ir išlygino finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Dabar „Warriors“ turi namų aikštės pranašumą – norėdami iškovoti trofėjų, „Raptors“ dabar privalės bent kartą triumfuoti Oklande.

Kertinę pergalė iškovoję dabartiniai čempionai džiaugtis neskubėjo. Ketvirtojo kėlinio metu kojos traumą patyrė snaiperis Klay'us Thompsonas. Amerikietis aikštelę paliko šlubuodamas ir kol kas nėra aišku, kada vėl galės rungtyniauti.

Oklando komandai pergalę garantavo pavyzdingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį jie laimėjo 13 taškų skirtumu.

Į priekį komandą vedė traumą patyręs K. Thompsonas ir Stephenas Curry. Toronto klubo gretose geriausiai sekėsi Kawhi Leonardui.

„Warriors“: Klay‘us Thompsonas 25, Stephenas Curry 23, Draymondas Greenas 17, DeMarcusas Cousinsas 11 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Quinnas Cookas 9.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 34 (14 atk. kam.), Fredas VanVleetas 17, Kyle‘as Lowry 13.