Mindaugo Kuzminsko ir Milano „Olimpia“ sezonas baigėsi sensacingu pralaimėjimu Italijos pirmenybių pusfinalio serijoje.

Milano turtuoliai išvykoje po pratęsimo 96:108 (21:29, 31:22, 14:23, 23:15, 7:19) nusileido Sasario „Dinamo“ ir sausai pralaimėjo seriją 0:3. „Olimpia“ gynė čempionų titulą.

M.Kuzminskas „Olimpia“ ekipai per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.) ir surinko 22 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai pirmavo 66:64, bet pralaimėjo atkarpą 0:10 ir atidavė iniciatyvą Sasario klubui.

Likus žaisti keturias minutes „Dinamo“ buvo priekyje 81:71, bet paskutinę minutę Jamesas Nunnaly smeigė du, Mike’as Jamesas vieną tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Jo metu M.Kuzminskas pelnė 5 taškus iš eilės ir rezultatas buvo lygus 94:94, bet Sasario ekipa spurtavo 9:0 ir nulėmė mačo baigtį.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo su Kauno „Žalgiriu“ siejamas puolėjas Rashawnas Thomas, per 41 minutę pelnęs 22 taškus (5/14 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 25 naudingumo balus.

29 taškus pridėjo Jaime’as Smithas, 20 Jackas Cooley. Milano ekipai J.Nunnaly surinko 19, M.Jamesas 18, Nemanja Nedovičius 16 taškų.

Milano komandos neišgelbėjo ir 16 pataikytų tritaškių.