Panevėžio „Lietkabelio“ (17/5) komanda papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), kur svečiuose 83:73 (26:16, 17:21, 21:16, 19:20) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (9/12).

Klaipėdos komanda rungtynes pradėjo sėkmingiau ir atitrūko 8:1. Vis tik savo puolimą „Lietkabelis“ greitai užkūrė (11:12), o Kasparas Bėrzinis išvedė į priekį svečius – 14:12. Puikiai „Lietkabelis“ baigė ketvirtį, po kurio turėjo dviženklę persvarą – 26:16.

Gabrielius Maldūnas atsakinėjo į Deivido Gailiaus metimus (30:21), tačiau situacijos kontrolę svečiai ėmė prarasti į ketvirčio pabaigą. Edgaras Želionis pataikė dvitaškį, Žygimantas Janavičius – tritaškį (37:43), tad „Neptūnas“ švelnino rezultatą. Po pertraukos dar du taškus baudomis pridėjo E.Želionis (39:43), o po Beno Griciūno dėjimo „Neptūnas“ atsiliko jau tik 45:47. Vis tik Gabrielius Maldūnas bei Gediminas Orelikas inicijavo spurtą ir „Lietkabelis“ ėmė iniciatyvą į savo rankas vėl – 60:48.

Rugtynių apžvalgą žiūrėkite:

Intriga dar buvo grįžusi: D.Gailius pridėjo du taškus, M.Mažeika – dar dvitaškį – 67:71. Dovydas Giedraitis pristabdė šeimininkų artėjimą, svarbias baudas sumetė ir G.Orelikas (76:71), tad panevėžiečiai artėjo prie pergalės.

„Neptūne“ debiutavęs Tomas Leimanis per 23 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei rinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vytenis Lipkevičius, kuris per 32 minutes įmetė 21 tašką (5/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Vien V.Lipkevičius pridėjo tiek tolimų metimų kiek visa „Neptūno“ komanda (5/17).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 14 (1/6 trit.), Benas Griciūnas 11 (8 atk. kam.), Edgaras Želionis ir Matas Jogėla – po 9, Julius Jucikas 8, Martynas Mažeika ir Žygimantas Janavičius – po 7.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius 21 (5/5 trit.), Gediminas Orelikas 14 (3/5 trit.), Panagiotis Kalaitzakis ir Kasparas Bėrzinis (6 atk. kam.) – po 11, Gabrielius Maldūnas 10.