Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuva yra muziejų kraštas?

Valdžia nutarė daugiau skirti pinigų gynybai. Pati Dalia Grybauskaitė pažadėjo sekti, kad ne visi tie pinigai būtų išvogti. Atrodo, kad viskas po senovei. Bet, matant, kas kalbama mūsų viršūnėlėse apie tų pinigų gynybai išleidimą, darosi neramu. Net kas nebus tiesiogiai išvogta, bus iššvaistyta be vertės. Štai naujasis kariuomenės vadas Žukas sako, kad turime prieštankinių ir priešlėktuvinių ginklų, kad reikia visus mūsų vaikus šešis ar mažiau mėnesių mokyti kariauti. Tai tiesiog Pirmojo pasaulinio karo mąstymas. Kreivys su Kubiliumi nori apginkluoti visus jiems patikimus ir kariauti pilietinį karą Lietuvoje. Kokiu tikslu?

Šiuolaikinius karus laimi specialiosios pajėgos. Tai turintys gerą ginkluotę (pasižiūrėkite, kokia buvo Rusijos specialiųjų pajėgų ginkluotė Kryme, pasigrožėkite neperšaunamomis liemenėmis, šalmais, akiniais, snaiperių ginklais ir t.t.), brangias treniruotes turintys, atrinkti profesionalūs elitiniai kariai. Ką su jais darys mūsų šešis mėnesius apmokyti vaikai ir seneliai su policininkų ginklais? Šiuolaikiniuose karuose efektyviai veikia žvalgybiniai ir/arba ginkluoti iš toli valdomi bepiločiai orlaiviai, vadinamieji dronai. Elitiniuose Maskvos rajonuose su tokiais bepiločiais orlaiviais žaidžia dešimties metų vaikai. Tuo tarpu mūsų valstybės vadovai Lenino ir Jelcino pavyzdžiu grabojasi ant muziejinių tankų. Prieš šiuolaikinę gerą žvalgybą ir oro puolamąsias pajėgas yra efektyvūs tuneliai, kainuojantys apie 2 mln dolerių vienam tuneliui ir iškasami slaptai. O mūsų brangiausias nepriklausomybėje pastatytas objektas yra Valdovų rūmų muziejus. Svarbų vaidmenį priešui sutrukdyti turi nebrangūs raketiniai ginklai.

Galima tuos mūsų pinigus išleisti apgalvotai. Jei žmonės, kuriuos išsirinkome, galvoti nesugeba, tai skubiai keiskime žmones. Bent jau gi iki to momento, kai išleisime visą naująjį milijardą litų. Kitaip mūsų gali laukti prūsų likimas. Prisiminimai apie mus liks tik muziejuose ir bibliotekose, bei internete.

Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų