0

Šiandien Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos devynios priešpaskutinio turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje susigrūmė su "Hamburger" ekipa, kurią be vargo nugalėjo rezultatu 1-4.

32-ąją minutę Mario Gotze išvedė bavarus į priekį, o pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Thomasas Mulleris.

69-ąją minutę dar kartą pasižymėjo M.Gotze, tačiau netrukus rezultatą sušvelnino šeimininkai. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Claudio Pizarro.

Dortmundo "Borussia" futbolininkams taip lengvai pergalės pasiekti nepavyko. Savo aikštėje žaidę Jurgeno Kloppo auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 3-2 įveikė "Hoffenheim".

Pergalingai Dortmundo ekipoje pasižymėjo Kevinas Grozskreutzas, Henrikhas Mkhitaryanas ir Lukaszas Piszczekas.

Taip pat pergales šventė "Gladbach", Lėverkuzeno "Bayer", Gelzenkircheno "Schalke", "Hannover", "Wolfsburg", "Augsburg" ir Brėmeno "Werder" klubai.