Vokietijoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato antrojo etapo varžybų F grupės rungtynėse antradienį turnyro šeimininkė Vokietijos rinktinė 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikė Slovakijos ekipą ir pelnė kelialapį į ketvirtfinalį.

Pergalingu tapo Danielio Kroicerio (Daniel Kreutzer) įvartis 25-ąją min.

Vokiečiai su 7 taškais grupėje užėmė trečiąją vietą.

Kitame F grupės mače nugalėtojos titulą ginantis Rusijos rinktinė 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) nugalėjo Vankuverio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoją Suomija komandą.

Rusai (15 tšk.) tapo grupės nugalėtojais, suomiai (9 tšk.) užėmė antrąją vietą. Į ketvirtfinalį taip pat pateko Danijos ledo ritulininkai (6 tšk.).

F grupėje paskutinį kelialapį į atkrintamąsias varžybas pelnė Čekijos rinktinė, antradienį 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) įveikusi olimpinę čempionę ir pasaulio vicečempionę Kanados ekipą.

Kitame grupės mače Švedija 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) nugalėjo Šveicariją.

Grupės nugalėtojais tapo švedai (12 tšk.), antrąją vietą užėmė šveicarai (9 tšk.), trečiąją - čekai (9 tšk.), ketvirtąją - kanadiečiai (6 tšk.).

Baltarusija, Slovakija (E grupė), Norvegija ir Latvija (F grupė) nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Ketvirtfinalyje Rusija žais su Kanada, Suomija - su Čekija, Švedija - su Danija, o Šveicarija - su Vokietija.

Dėl išlikimo aukščiausiajame divizione kovojančių keturių komandų G grupėje JAV rinktinė po bulitų serijos 3:2 (1:0, 0:1, 1:1; 0:0) įveikė Italijos ekipą, o Prancūzijos komanda 5:3 (3:2, 1:0, 1:1) nugalėjo Kazachstano ledo ritulininkus.

Amerikiečiai (8 tšk.) ir prancūzai (6 tšk.) išsaugojo vietą Elito divizione, o italai (4 tšk.) ir kazachai (0 tšk.) kitais metais žais I divizione.

Antradienio rungtynių rezultatai.

E grupė

Vokietija - Slovakija 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Rusija - Suomija 5:0 (1:0, 2:0, 2:0).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, Pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Rusija 5 5 0 0 0 20-5 15

2. Suomija 5 3 0 0 2 9-11 9

3. Vokietija 5 2 0 1 2 8-8 7

4. Danija 5 2 0 0 3 13-12 6

5. Baltarusija 5 1 1 0 3 7-11 5

6. Slovakija 5 1 0 0 4 8-18 3.