Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė Europos čempionate kovos dėl 5-os vietos. Donaldo Kairio auklėtiniai šiandien po dramatiškos kovos 94:93 (16:27, 19:18, 31:23, 28:25) įveikė Kroatijos rinktinę.

Lietuviai labai nerezultatyviai pradėjo rungtynes ir greitai įgijo dešimties taškų deficitą (5:15), o likus žaisti dvi minutes antrajame kėlinyje komandas jau skyrė 16-a taškų (9:25).

Trečiajame kėlinyje lietuviai buvo priartėję iki 6-ių taškų (49:55), o vėliau kelis kartus sumažino deficitą iki dviejų (55:57, 64:66, 71:73), tačiau perlaužti rungtynių eigos sau palankia linkme vis nepavykdavo.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei lietuviai surengė spurtą 8:0 ir Lukas Uleckas baudų metimais persvėrė rezultatą ir leido komandai švęsti dramatišką pergalę.

Lietuva: Grantas Vasiliauskas ir Vitalijus Kozys po 17 tšk., Arnas Velička 15 tšk., (6 rez. perd.), Lukas Uleckas ir Ignas Sargiūnas po 12 tšk.

Kroatija: Darko Bajo 24 tšk., Jan Palokaj 20 tšk., Toni Nakič 14 tšk., Antonio Jordano 11 tšk.