Septynioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Lietuvos rytas“ (17 ir 2), svečiuose 77:49 (16:23, 18:11, 26:9, 17:6) palaužęs vilniečius į netikėtai ankstyvą nokdauną pasiuntusius Panevėžio „Lietkabelio“ (3 ir 15) krepšininkus.

Rungtynių pradžia paneigė visas išankstines prognozes. Ernesto Ežerskio tritaškiu mačą pradėję aikštės šeimininkai vis didino savo pranašumą, kuris likus žaisti pusketvirtos minutės tapo dviženklis - 15:5. Nors vienu metu panevėžiečių persvara padidėjo iki trylikos taškų (22:9), kėlinio pabaigoje Tyrese'o Rice'o pastangomis vilniečiams pavyko kiek priartėti - 16:23.

Vilniečiai atsigavo jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Dviejų minučių atkarpą 8:0 laimėjęs „Lietuvos rytas“ po Mindaugo Katelyno dvitaškio persvėrė rezultatą savo naudai (24:23), tačiau ženklesnio pranašumo įgyti nesugebėjo iki pat didžiosios pertraukos. Likus žaisti tris minutes rezultatas vėl buvo lygus (30:30), o per likusį laiką situacija nepasikeitė - 34:34.

„Lietuvos ryto“ komanda aikštelėje ėmė dominuoti po didžiosios pertraukos. Po T.Rice'o dvitaškio sužaidus šešias minutes sostinės komandos pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis (49:39), o iki ketvirčio pabaigos dar gerokai išaugo - 57:43.

Lemiamoje mačo dalyje situacija iš esmės nepasikeitė, o ketvirčiui įpusėjus vilniečiai persvarą padidino iki 24 taškų (67:43). Svečiams užtikrintai pirmaujant „Lietkabelis“ didžiulio deficito panaikinti neįstengė, tad „Lietuvos rytas“ šventė iš pažiūros nesunkią pergalę rezultatu 77:49.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 18, T.Rice'as 16 (5/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), M.Katelynas 12, A.Jomantas 7, J.Valančiūnas 6 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Š.Vasiliauskas 15, J.Žurna ir A.Drungilas po 8, E.Ežerskis ir G.Staniulis po 5.