Šeštadienio pavakarę Vilniaus miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Algimantas Liubinskas sostinės mero Juozo Imbraso taurę - pagrindinį pasibaigusio ralio "Vilnius 2007" trofėjų - įteikė Rokui Lipeikiui ir Renatui Vaitkevičiui.

Šis ekipažas, vairavęs "Mitsubishi Lancer Evo VIII" automobilį, visus varžybų, sutapusių su Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato antruoju etapu, programoje buvusius 10 greičio ruožų, kurių bendras ilgis 102,12 kilometro, įveikė per 45 minutes 26,1 sekundės. Nugalėtojų vidutinis greitis lenktynėse - 134,8 kilometro per valandą.

Tokiu būdu šis duetas, laimėjęs ir pirmąjį Lietuvos automobilių ralio atvirojo čempionato etapą - žiemos ralį, dar labiau sutvirtino lyderio poziciją.

R. Lipeikiui tai buvo jau 52-osios iš eilės baigtos varžybos nuo 1998 metais vykusio "Kauno rudens" ralio. Be to, šis "Egzotikos" komandos narys, daugkartinis šalies ralio čempionas, dažniausiai patenka tarp varžybų prizininkų.

Antroji vieta ralyje, kurį baigė 51 ekipažas iš 70 startavusių, atiteko Evaldui Čirbai su Audriumi Pivoru ("Mitsubishi Lancer Evo IX"). Jie nugalėtojams pralaimėjo 19 sekundžių.

Treti finišavo Deividas Jocius ir Kastytis Torrau ("Mitsubishi Lancer Evo IX"), kuriuos nuo nugalėtojų skyrė 53,5 sekundės.

Į pirmąjį prizininkų šešetuką dar pateko Arūnas Strumskis su Linu Skardžiuku ("Subaru Impreza WRX STI SC"), geriausiai iš užsieniečių pasirodęs latvių Andžio Neikšano ir Edmondo Džiguro ekipažas ("Mitsubishi Lancer Evo IX") ir Benediktas Vanagas su Ramūnu Šiaučikovu ("Subaru Impreza WRX STI SC").

Komandinėje įskaitoje ne mažiau atkakli kova vyko dėl vieno talentingiausių šalies ralio meistrų - Leontijaus Potapčiko atminimo taurės.

Ji įteikta šios įskaitos laimėtojai Panevėžio "Egzotikos" komandai, kurios nariai pelnė 72 taškus.

Antrojoje vietoje su 55 taškais liko Ukmergės ASK "Lautra Motorsport" ekipa, aplenkusi "Juta-Statoil" ir pirmojo žiemos ralio nugalėtoją "Automotoprojektų" pirmąją komandą.