Vilerbano ASVEL (6/2) tęsia pasakišką sezono startą Eurolygoje – šį kartą Prancūzijos ekipa namuose 85:82 (21:24, 18:12, 26:21, 20:25) įveikė Kazanės UNIKS (3/5).

ASVEL šiose rungtynėse dukart šovė į priekį – antrame kėlinyje atkarpa 10:0 leido panaikinti atsilikimą ir išsiveržti į priekį, o trečiame kėlinyje spurtavus 10:2 susikrautas ir dviženklis pranašumas.

Mario Hezonjos vedamas Rusijos klubas nepasidavė ir paskutiniame ketvirtyje pavojingai priartėjo – likus žaisti 48 sekundes kroatas pataikė sudėtingą dvitaškį ir ekipas teskyrė du taškai 79:81.

Kitoje aikštės pusėje Davidas Lighty išprovokavo pražangą ir realizavo abu baudos metimus, o UNIKS nepasinaudojo dovanėlėmis – prametė net tris tritaškius vienos atakos metu ir vėliau beliko stabdyti varžovus pražangomis.

Chrisas Jonesas užtikrintai sumetė abi baudas ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Kazanės ekipos neišgelbėjo M. Hezonjos karjeros vakaras – jis užfiksavo asmeninius tiek taškų, tiek naudingumo balų rekordus. Puolėjas pelnė 27 taškus (10/12 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.) ir surinko 29 naudingumo balus.

ASVEL į pergalę tempęs Ch. Jonesas užfiksavo identiškus karjeros rekordus – sukratė 25 taškus (8/10 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.) ir surinko 27 naudingumo balus.

UNIKS realizavo net 28 iš 40 dvitaškių, bet fatališkai nekrito tritaškiai (6/29). Vien Lorezno Brownas prametė visus 8 tolimus metimus.

ASVEL: Chrisas Jonesas 25, Davidas Lighty 19, Elie Okobo 17.

UNIKS: Mario Hezonja 27, Tonye Jekiri ir Lorenzo Brownas po 12, Isaiahas Canaanas 10.