Lietuva nugalėjo Juodkalniją ir triumfavo D grupės turnyre. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (3/0) pasaulio čempionate pasiekė labai svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 91:71 užtikrintai įveikė Juodkalnijos rinktinę (2/1) ir D grupės turnyre iškovojo pirmąją vietą. Rungtynes Filipinuose gyvai stebėjo ir Jono Valančiūno žmona Eglė Valančiūnienė su vaikais.

Rungtynės Filipinuose prasidėjo 15.30 val. Lietuvos laiku. Jas, kaip įprasta, galima stebėti TV3 kanalu ir naujienų portale tv3.lt.

Eglė Valančiūnienė pasipuošė 17 numerio marškinėliais ir taip palaikė vyrą varžybų metu.

Primename, kad kol kas Lietuvos ir Juodkalnijos rinktinės šiame čempionate dar nėra patyrusios pralaimėjimo skonio.

Po pirmojo kėlinio Juodkalnija pirmavo 27:26. Per pirmąjį kėlinį Kazys Maksvytis savo rotacijoje panaudojo net 11 krepšininkų. Aikštėje nepasirodė tik Virginijus Sirvydis.

Antrojo kėlinio pradžios herojumi tapo aikštėje pasirodęs Tomas Dimša. Jo vedama Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį 5 taškų persvara.

Per pirmuosius du kėlinius Lietuvos rinktinėje daugiausiai taškų buvo pelnę Rokas Jokubaitis, Mindaugas Kuzminskas ir Tomas Dimša. Visas šis trio pirmoje mačo pusėje surinko po 9 taškus.

Sužaidus 15 min. Lietuva pirmavo 41:33. Lietuviai iš 6 pirmųjų tritaškių pataikė net 5.

III kėlinys – solidi lietuvių pradžia po didžiosios pertraukos – po Roko Jokubaičio ir Igno Brazdeikio dvitaškių mūsiškių persvara pasiekė naują rekordinę žymę – 56:42.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 91:71 užtikrintai įveikė Juodkalnijos rinktinę.

Graži moteris, išgražėjusi dar,vaikai-liuks.Sėkmės ,mylim jus,ypač už ištikimybę tėvynei