Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Manchester United“ futbolininkus.

Masonas Greenwoodas 22-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno meistriškai atrėmė kamuolį.

Willianas sėkmingai įveikė varžovo gynybą ir atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Thomas Partey'us 58-ąją minutę taip pat atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą užtikrintai pasirodė kamuolį atrėmęs šeimininkų vartininkas Davidas De Gea.

Galiausiai Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 69-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

Kitame sekmadienio mače pralaimėjimą patyrė labai gerai sezoną pradėję Liverpulio „Everton“ futbolininkai, kurie šįsyk svečiuose 1:2 nusileido „Newcastle Utd“ klubui.

O Birmingemo „Aston Villa“ 3:4 namuose pralaimėjo prieš „Southampton“ komandą.