Turkijoje vykstančio aštuonių komandų moterų krepšinio turnyro „Botas Cup“ pirmosiose rungtynėse trečiadienį Kauno „Viči–Aisčių“ komanda 73:72 (25:22, 16:14, 20:13, 12:23) įveikė „Mersin“ (Turkija) krepšininkes.

Kauno ekipos pergalę lėmė taiklus Rimos Valentienės tritaškis metimas, likus žaisti 7 sek.

Po dviejų kėlinių „Viči–Aistės“ pirmavo 41:36, o 28-ąją min. įgijo 13 taškų persvarą - 58:45. Po trijų kėlinių komandas skyrė 12 taškų - 61:49. Ketvirtajame kėlinyje kaunietės pralaimėjo atkarpą 0:11 ir skirtumas tapo minimalus - 61:60. Likus žaisti 1 min. 47 sek., „Mersin“ komanda persvėrė rezultatą 69:68, o, likus rungtyniauti 21 sek., ji pirmavo 72:70. Kauno ekipą nuo pralaimėjimo išgelbėjo įžaidėja R. Valentienė.

Nugalėtojų komandai 13 taškų pelnė Vita Kuktienė, po 11 - R. Valentienė ir baltarusė Tatjana Lichtarovič, 9 - Amanda Kemežys, 8 - Santa Okockytė.

Kaunietės iš 20 tritaškių pataikė 11 (55 proc.).

„Mersin“ ekipai 25 taškus pelnė LaToya Thomas.

„Viči–Aistės“ ketvirtadienį žais su „Botas“ (Turkija), o penktadienį - su „Tarsus“ (Turkija) krepšininkėmis. Šeštadienį vyks rungtynės dėl galutinių vietų.