27
Zaza Pachulia (nuotr. SCANPIX)

Oklando „Warriors“ pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse sugebėjo palaužti San Antonijaus „Spurs“ ekipą, tačiau krepšinio mylėtojai to priežastimi laiko Zaza Pachulios žaidimą. Yra diskutuojama, ar gruzinas tyčia sutraumavo varžovų lyderį?

27

Veiksmas vyko trečiajame kėlinyje. Kawhi Leonardas užbaigė ataką metimu atsilošdamas, o Z. Pachulia žengė papildomą žingsnį varžovo link.

Taip „Spurs“ lyderis nusileido ne at parketo, o ant oponento kojos bei patyrė traumą. Epizodas iš tiesų kelia daug ginčų.

Priminsime, kad „Spurs“ antrajame kėlinyje turėjo net 25 taškų pranašumą, bet „Warriors“ sugrįžo į į rungtynes, pabaigoje jas perlaužė ir laimėjo 113:111.

„Warriors“: S. Curry 40, K. Durant 34, Z. Pachulia (9 atk. kam.) 11, D. Green (7 atk. kam., 7 rez. perd.) 9.

„Spurs“: L. Aldridge (8 atk. kam.) 28, K. Leonard (8 atk. kam.) 26, M. Gnobili 17, J. Simmons 12.