d. green

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. green“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. green“.

Verda diskusijos: ar Zaza Pachulia tyčia sutraumavo Kawhi Leonardą?

Oklando „Warriors“ pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse sugebėjo palaužti San Antonijaus „Spurs“ ekipą, tačiau krepšinio mylėtojai to priežastimi laiko Zaza Pachulios žaidimą. Yra diskutuojama, ar gruzinas tyčia sutraumavo varžovų lyderį? Veiksmas vyko trečiajame kėlinyje. Kawhi Leonardas užbaigė ataką metimu atsilošdamas, o Z. Pachulia žengė papildomą žingsnį varžovo link. Taip „Spurs“ lyderis nusileido ne at parketo, o ant oponento kojos bei patyrė traumą.
2017-05-15

Oklando „Warriors“ panaikino milžinišką deficitą ir įkrėtė „Spurs“

Nors jau pirmojo kėlinio pabaigoje San Antonijaus „Spurs“ pranašumas prieš Oklando „Warriors“ siekė 22 taškus, „kariai“ nesudėjo ginklų ir atsitiesę 98:110 (33:17, 24:37, 20:30, 21:26) palaužė varžovus. Rungtynės prasidėjo įspūdinga namuose žaidusių San Antonijaus krepšininkų serija 15:0, vėliau persvara pasiekė irrekordinę 22 taškų ribą (29:7). Tačiau viską „Warriors“ panaikino jau antrajame kėlinyje ir į pertrauką išėjo atsilikinėdami vos 3 taškais. Statistika – taip pat iškalbinga.
2017-03-30

Neįtikėtina patirtis: modelio Radvilės Labutytės fotosesija aukščiausiame pasaulio pastate

Trumpa fotosesija čia kainuoja 5000 eurų ir leidimą ją surengti gauna tik retas asmuo. Koridoriai kvepia kvepalais, kurių sudėtis kruopsčiai slepiama, o kiekvieną atvykėlį negailestingai tikrinanti apsauga yra išsidėsčiusi kas kelias dešimtis metrų. Fontanai, prabangūs baseinai, kerintis vaizdas pro langą... Visa tai patyrė modelis Radvilė Labutytė, dalyvavusi fotografo Dameon Green fotosesijoje, surengtoje aukščiausiame pasaulio pastate.