Trečiadienį vykusios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato rungtynės jau pirmajame kėlinyje baigėsi Minesotos „Tomberwolves“ ekipos lyderiui Kevinui Love'ui.

Po Denverio „Nuggets“ puolėjo Javale'o McGee smūgio alkūne į veidą, K.Love'as susmuko ant parketo ir rungtynių tęsti nebegalėjo.

Aukštaūgis skubiai buvo nugabentas į Denverio ligoninę, kur jam nustatytas lengvas smegenų sutrenkimas.

Per 8 aikštelėje praleistas minutes K. Love'as taškų nepelnė (dvitaškiai 0/5), o be lyderio likęs Minesotos klubas patyrė nesėkmę rezultatu 107:113.

Šį sezoną NBA čempionate 23 metų 208 cm ūgio krepšininkas renka po 26,5 taško, atkovoja po 13,5 kamuolio ir atlieka po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.