Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu - 77:71 (14:16, 30:8, 16:24, 17:23) įveikė Kauno rajono „LSU-Atleto“ krepšininkus.

„Nėvežio“ taškų sąskaitą mače baudos metimu atidarė G.Leonavičius – 1:0. Tiesa, svečiai greitai išsiveržė į priekį – 1:4. „LSU-Atleto“ krepšininkai ir toliau išlaikė 2-3 taškų persvarą. Panaikinti nedidelio varžovų pranašumo „Nevėžiui“ po pirmųjų dešimties minučių nepavyko – 14:16.

Antrąjį kėlinį „Nevėžis“ pradėjo taikliais G.Leonavičiaus, S.Buterlevičiaus bei T.Brazeltono metimais – 23:16. Edo Nickaus treniruojami kauniečiai kiek sumažino deficitą – 25:21, tačiau tuomet G.Leonavičiaus auklėtiniai atsakė spurtu 11:0 (36:21). „Nevėžio“ dominavimas tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos – 44:24.

„LSU-Atletas“ antrąją rungtynių dalį pradėjo aktyviau nei „Nevėžis“ – 46:32. Šeimininkai greitai atstatė užtikrintą persvarą – 54:32. „Nevėžis“ kurį laiką ir toliau kontroliavo situaciją, tačiau „LSU-Atletas“ pataikė keletą tritaškių metimų ir neleido šeimininkams pabėgti – 60:48.

„Nevėžio“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje sunkiai rinko taškus ir tuo netruko pasinaudoti kauniečiai, išlyginę rezultatą – 66:66. Šeimininkų komandą iš miego prikėlė A.Šikšniaus, T.Brazeltono ir V.Dilio metimai – 74:66. Po tokio „Nevėžio“ spurto varžovai nebeatsigavo. Galutinis rungtynių rezultatas – 77:71.

Rezultatyviausiai Kėdainių ekipos gretose rungtyniavo amerikietis Tyrone‘as Brazeltonas, surinkęs 17 taškų (10 rez. perd.), 14 – pridėjo Gintaras Leonavičius (4 atk. kam., 3 rez. perd.), po 11 – surinko Simas Buterlevičius ir Arvydas Šikšnius, 10 – Vilmantas Dilys.

Pralaimėjusiųjų komandoje išsiskyrė Šarūnas Vingelis, kurio sąskaitoje 22 taškai, 15 – įmėtė Karolis Babkauskas, 11 – Arūnas Sakalauskas.

Kitas LKL rungtynes „Nevėžio“ klubas žais antradienį nuo 19 val. Alytuje prieš vietos „Dzūkiją“.