Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Valdziai visai dzin kaip gyventojai verciasi.. svarbiausia - bausti, mokesciu susirinkti ir, kad paciu pilvai butu pilni..
pasalpu nereiktu, geriau skatintu dirbancius, nes dabar gpm maziau moki turedamas 1 vaika 7,5 lito, ot lengvata, debilu valdzia
Ne nuo to galo pradedam. Netaikau savo nuomones konkreciai siame straipsnyje minimai seimai, taciau:
1. Vaikai visu pirma sau, o ne valstybei.
2. Visu pirma galvojam, kaip vaikus islaikysim, o tik tada darom.
3. Svarbiau kokybe, negu kiekybe. Jeigu valstybe apsiimtu islaikyti visus vaikus, tai patys pagalvokit, koks kontingentas gimdytu daugiausiai vaiku, ir kokia ateitis tu vaiku lauktu? Mano supratimu geriau vienas vaikas socialioje seimoje (mokesciu moketojas), nei 10 asocialiose (mokesciu valgytojai)
Kas nenori maitinti savo kariuoenės, maitins svetimą (Napoleonas).
Taip ir su vaikais - valstybė, nenorinti maitinti savų vaikų, maitins svetimus.
kai uz tiek siulo augint vaikus tai todel ir nusispjaut ant lietuvos tos visos visiems
Gal dar ir įmanoma gyvent Lietuvoje,kol esi sveikas.Aš,paauginusi vaikelį,jau ruošiausi eiti dirbti,bet kaip iš giedro dangaus - vaikutis susirgo nepagydoma liga,kaip gydytojai sako,nors tai ir ne vėžys.Ir viskas - į darželį negalima vesti,o neįgalumo irgi neduoda.Gyvenk kaip išmanai.Gaunam tik maisto paketus ir pašalpą apie 300Lt.Auginu viena,butą nuomoju.Reikės nori nenori išvažiuot iš Lietuvos,jei išleis su sergančiu vaiku.
Vaikus reikia planuoti su galva, o neuzkrauti kaip nasta valstybei.
@Tosk Planuoti reikia, bet ir valstybe turi (jei nenori, kad Lietuviai isnyktu) prisiimti isipareigojimus suteikti materialini pagrinda planuot tuos lietuviukus. Kitaip uzdaras ratas.
Valstybe pasitikėti ir manyti, kad jus ištrauks su pašalpom tikrai nėra ko. Jums reikia veikti patiems. Jei vyrui svarbiau šeima - mesti mokslus arba pereiti į neakivaizdinį skyrių (kitaip neišgyvensit). Nepamirškite, kad mokytis niekada nevėlu, galite juos ir atidėti. Be to Lietuvoje pernelyg perdėtas išsilavinimas, iš savo patirties pasakysiu, kad darbdavių labiau yra vertinima darbo patirtis, o po to išsilavinimas (paprasčiau t.y. vertinami darbo rezultatai). Aš pati ištekėjau jauna, teko rūpintis mažais vaikais, vyras metė mokslus ir taip jų nebaigė :) O aš per tą laiką kol auginau dvi dukras spėjau įgyti aukštąjį išsilavinimą. Ir kaip jūs manot, kuris uždirba daugiau? Vyro atlyginimas dvigubai didesnis nei mano. Mano vyriausiai dukrai jau greit bus aštuoniolika, turiu trečią vaiką ir valstybė manot kuo nors man padeda? Turim patys susimokėti už paslaugas, vaikų būrelius, maistą. Kai jūs rašot, kad už sauskelnes ir maistą vienam vaikui išleidžiat 200 lt., tai ruoškitės ateičiai, mokyklai, kai ne tik už maistą paprašys, bet ir už klasės remontą...
Daug šūdinų reikalų ir išlaidų su vaikais, bet jie mūsų džiaugsmas. Tvirtybės jums :)
Mes pokarinai, vaikus auginome visiškai kitokiomis buitinėmis sąlygomis nei dabar ir neprašėme iš valdžios, kuri tuo laiku tik postrigavo apie socializmo iškovojimus, kokių tai legvatų. Galvoju, kad daugelis visiškai sumaterialėjo, kad iš valdžios už vaiką prašo užmokesčio. Man tai keista, nes matau daug jaunų žmonių dykinėjančių, kurie nesiima nei menkiausio darbo, nes žinasklaida aiškina kokia dabar bloga valdžia kuri nesirūpina vaikais arba moka labai mažas pašalpas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų