Po žiemos pertraukos savo kovas Kroatijos čempionate šįvakar pratęsė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ir tas pratęsimas prasidėjo pergale. „Hajduk“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Šibernik“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „Hajduk“ klubui dublį pelnė komandos lyderis Marko Livaja, kuris abu kartus realizavo paskirtus baudinius. Kroatas tai padarė 15 ir 45 minutėmis.

Tiesa, „Šibernik“ 25 minutę taip pat pelnė įvartį, todėl V.Dambrausko komandai varžovai kvėpavo į nugarą.

Visgi 68 minutę „Hajduk“ sugebėjo įmušti trečiąjį įvartį. Jį pelnė saugas Filipas Krovinovičius, o po jo įvarčio „Hajduk“ įgavo dvejų įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Įdomu tai, kad V.Dambrauskas rungtynėms registravo jauną lietuvių kilmės, bet JAV jaunimo rinktinėms atstovaujantį žaidėją Roką Pukštą. Visgi, jo treneris į aikštę neišleido.

Po šios pergalės „Hajduk“ su 38 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje, bet nuo pirmaujančių trijų ekipų juos skiria vos 2 taškai.