Stipriausioje Kroatijos lygoje dar vieną pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. „Hajduk“ namuose 3:1 nugalėjo „Slaven Belupo“ klubą.

Per pirmą kėlinį „Hajduk“ susikrovė dvejų įvarčių persvarą. 13 minutę pasižymėjo puolėjas Emiras Sahiti, o 26 minutę Lukas Grgičius pelnė antrą įvartį.

Nors antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, bet jų situaciją apsunkino gauta raudona kortelė.

„Hajduk“ kiekybine persvara pasinaudojo ir 71 minutę komandos pergalę įtvirtino baudinį realizavęs Marko Livaja.

Po šios pergalės „Hajduk“ klubas su 44 taškais pakilo į antrą lygos vietą. Nuo lyderių Zagrebo „Dinamo“ V. Dambrausko komanda atsilieka 5 taškais.

Reikia paminėti, kad ši pergalė buvo pasiekta per 111-ąjį Splito klubo gimtadienį.