Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktą pergalę iš eilės iškovojo lygos lyderė Toronto „Raptors“ (17/4) ekipa.

Jono Valančiūno atstovaujamas Kanados klubas namuose 125:115 (36:29, 27:25, 38:35, 24:26) įveikė Majamio „Heat“ (7/12) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 24 minutes pelnė 17 taškų (8/10 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Varžovų gretose spindėjo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Dwayne‘as Wade‘as.

NBA veteranas per 34 minutes pelnė 35 taškus, sugriebė 5 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 29 (10 atk. kam.), Pascalis Siakamas 21 (7/8 dvitaškiai), Jonas Valančiūnas 17, Kyle'as Lowry 12 (2/9 tritaškiai, 10 rez. perd.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 35 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd.), Joshas Richardsonas 19, Bamas Adebayo 16, Kelly Olynykas 11 (3/4 tritaškiai).