Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/3) ekipa, kuri svečiiuose 108:93 (23:19, 30:28, 30:20, 25:26) įveikė Šarlotės „Hornets“ (2/3) klubą.

Svečiai gana sėkmingai kontroliavo mačo eigą nuo jo pradžios. Nors pirmoje rungtynių pusėje skirtumas nebuvo didelis, bet į viršų jis šoktelėjo po pertraukos.

„Grizzlies“ vienu metu pirmavo jau 78:59, ketvirtame kėlinyje persvara dar labiau išaugo. Svečiai sėkmingai atlaikė visus šeimininkų bandymus priartėti ir pasiekė pergalę.

Lietuvis per 26 minutes surinko 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10  kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, padarė dvi klaidas bei perėmė vieną kamuolį.

Lietuvos krepšinio lygoje prieš keletą metų žaidęs LaMelo Ballas per 27 minutes įmetė 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Bismackas Biyombo 16 (12 atk. kam.), LaMelo Ballas 15, Gordonas Haywardas ir Calebas Martinas po 14, P.J. Washingtonas 10 taškų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21, Kyle'as Andersonas 18 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Jonas Valančiūnas ir Gorgui Diengas po 14, Desmondas Bane'as 10 taškų.