Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jonu Valančiūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 107:101 (26:25, 33:26, 25:27, 23:23) įveikė Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Naujojo Orleano krepšininkai į priekį įsiveržė antrajame kėlinyje ir vėliau visada laikė persvarą savo rankose.

Trečiajame kėlinyje atstumas tarp komandų tapo didžiausias ir pasiekė 13 taškų žymą (68:55).

Lemiamo ketvirčio metu Detroito klubui buvo pavykę nurėžti deficitą vos iki 3 taškų (103:100), bet Dereonas Seabronas pataikė du dvitaškius iš eilės ir padėjo tašką rungtynėse – 107:101.

„Pelikanams“ tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų pasirengimo cikle. Prieš tai jie nugalėjo Čikagos „Bulls“ klubą.

„Pelicans“: Jose Alvarado 28 (10/13 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), Naji Marshallas 14, Zionas Williamsonas 13 (3/12 baud.), Willy Hernangomezas 10 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 9, Trey Muprhy ir Devonte‘ Grahamas po 8.

„Pistons“: Saddias Bey 23 (1/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam.), Isaiah Stewartas (7 atk. kam.) ir Jadenas Ivey (9/9 baud., 6 rez. perd., 7 kld.) po 14, Cade‘as Cunninghamas (8 rez. perd.) ir Kemba Walkeris po 10.