Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-8) krepšininkai iškovojo pergalę ir pratęsė seriją iki trijų paeiliui.Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 117:99 (26:24, 23:28, 32:19, 36:28) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (6-17) komanda.

Pastarajai tai buvo jau 10-asis pralaimėjimas iš eilės.

Tai yra ilgiausia komandos nesėkmių serija istorijoje. Ši pakartota pirmą kartą nuo 1987 metų.

„Spurs“ komandai vadovauti šiose rungtynėse negalėjo strategas Greggas Popovičius. Treneris praleis ir sekmadienio mačą. Jį pavadavo asistentas Brettas Brownas.

26 minutes ant parketo praleidęs J.Valančiūnas pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

„Pelikanai“ tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje buvo atsiplėšę dviženkliu skirtumu, tačiau varžovai vis rasdavo kelią sugrįžti į rungtynes.

Visgi, situacija pasikeitė po didžiosios pertraukos. Trečią kėlinį svečiai uždarė spurtu 6-0 ir vėl ėmė tolti (81:71).

Lemiamo ketvirčio metu pastarieji neleido aikštės šeimininkams pagalvoti apie intrigos atkūrimą ir jungė dar aukštesnę pavarą. Po atkarpos 13-2 atstumas šovė į rekordines aukštumas ir pasiekė 23 taškų žymą (117:94).

Galiausiai, San Antonijaus ekipai atsitiesti jau nepavyko ir ši patyrė dar vieną nesėkmę – 117:99.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (9/12 dvit., 0/2 trit., 12/13 baud., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (11 atk. kam.), Trey Murphy 17 (5/12 trit.), Naji Marshallas ir Jose Alvarado po 15, Larry Nance‘as Jr. 7 (7 atk. kam.).

„Spurs“: Devinas Vassellas 25 (4/11 dvit., 5/12 trit., 2/2 baud.), Keldonas Johnsonas 15 (1/8 trit.), Charlesas Bassey 11 (9 atk. kam.), Keita Batesas-Diopas ir Romeo Langfordas po 10, Tre Jonesas 9 (9 rez. perd.).