Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas pasiekė finišo tiesiąją. Vakarų konferencijos finalą ir kartu lygos pusfinalį dabartiniai čempionai pradėjo galinga pergale ir serijoje iki keturių pergalių laimi 1:0.

OklandoGolden State Warriors“ namuose 116:94 (27:23, 27:22, 23:26, 39:23) nugalėjusi Portlando „Trail Blazers“.

Svečiai iš Portlando garbingai kovėsi tris kėlinius, tačiau lemiamu metu, per paskutines 12 rungtynių minučių, į savo krepšį praleido 39 taškus ir ketvirtį pralaimėjo 16 taškų skirtumu.

Tiesa, ir tuos tris kėlinius, kuomet aikštėje dar vyko atkakli kova, dabartinių čempionų pavyti buvo praktiškai neįmanoma. Tai lėmė visišku komandos lyderiu tapęs Stephenas Curry, kurio tritaškiai varžovus pirmame pusfinalio mače tiesiog gniuždė.

Viso S. Curry pataikė 9 tritaškius ir surinko 36 taškus.

Verta paminėti tai, kad šios rungtynės tapo pirmosiomis istorijoje, kuriose, NBA pusfinalyje, varžėsi du broliai. S. Curry brolis Sethas šiame mače buvo šešėlyje ir viso pelnė 3 taškus.

Oklando klubas žaidė be vieno lyderių Kevino Duranto. Antrosios serijos rungtynės taip pat vyks čempionų teritorijoje, kti du mačai vyks Portlando mieste.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 19 (6 rez. perd., 7 klaidos), Maurice‘as Harklessas, C.J.McCollumas (1/5 tritaškių) ir Rodney Hoodas (2/5 tritaškių) po 17, Enesas Kanteris 10 (16 atk. kam.), Zachas Collinsas 8. „

Warriors“: Stephenas Curry 36 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 9/15 tritaškių), Klay‘us Thompsonas 26 (3/9 tritaškių), Draymondas Greenas 12 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 3 blokai), Jonas Jerebko 9 (5 atk. kam.).