Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje 2:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tai buvo pirmoji iškovota Thomaso Tuchelio pergalė perėmus Anglijos komandos vairą.

Callumas Hudsonas-Odoi jau 6-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Timo Werneris 15-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį be didesnio vargo atrėmė Nickas Pope.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Marcosas Alonso 26-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Masono Mounto 29-ąją minutę atliktą reidą sėkmingai sustabdė varžovas ir „Chelsea“ komandos ataka nutrūko.

C.Hudsonas-Odoi 37-ąją minutę atliko dar vieną perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Cesaras Azpilicueta 40-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Reece'as Jamesas 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą svečius išgelbėjo kamuolį atrėmęs vartų sargas.

M.Alonso 84-ąją minutę susistabdęs kamuolį krūtine nukreipė jį vartus ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.