2021 m. sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ sužaidė pirmąsias kontolines rungtynes. Mačas Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže su Kauno „Hegelmann Litauen“ baigėsi laikinosios sostinės atstovų pergale 2:1 (1:1).

Rungtynių pradžioje vyko lygus žaidimas, o pirmąjį rungtynių įvartį po atakos aikštės centru pelnė kauniečių futbolininkas Omokhafe Thomas. Netrukus „Sūduva“ tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir viena iš atakų baigėsi varžovų gynėjo pražanga baudos aikštelėje prieš Cateliną Tirą. Baudinį tvirtai realizavo ir rezultatą išlygino Romainas Habranas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann Litauen“ pasinaudojo kampiniu ir vėl išsiveržė į priekį. Kilusioje sumaištyje kamuolys atiteko Matui Dedurai, kuris ir pasiuntė jį į vartus.

Kėlinio antroje pusėje „Sūduva“ vėl ėmė dominuoti aikštėje, buvo sukurta keletas pavojingų progų, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko.

„Sūduvos“ ekipoje rungtynes pradėjo Ivanas Kardumas, Modestas Vainikaitis, Povilas Leimonas, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Nicolas Gorobsovas, Renatas Banevičius, Gustas Zabita, Giedrius Matulevičius, Romainas Habranas ir Catalinas Tira.

Antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė Vilius Stebrys, Justas Paškauskas, aulius Vikertas, Ernestas Burdzilauskas, Matas Miškinis ir peržiūroje šią savaitę dalyvavęs Arthuras Feudjio.

Po savaitės – vasario 6-ąją 12 val. „Sūduva“ ir „Hegelmann Litauen“ susitiks dar kartą.