0
TV3

Tikras Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trileris vakar vyko Utenoje, kur vietos „Juventus“ krepšininkai – 76:79 po pratęsimo nusileido Klaipėdos „Neptūno“ komandai.

Likus žaisti 1:40 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, šeimininkų ekipa turėjo penkių taškų pranašumą – 65:60. Tiesa, „Neptūno“ klube lyderio vaidmens ėmęsis Marius Runkauskas pelnė penkis taškus iš eilės ir padėjo savo komandai išplėšti pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu „Juventus“ visuomet buvo besivejančių vaidmenyje, o kelios klaidos pratęsimo pabaigoje lėmė nesėkmę.

Kazys Maksvytis (Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris): „Noriu labai pasidžiaugti šiomis rungtynėmis, kadangi tai buvo paskutinis mačas prieš šventes. Žaidėme su Utenos ekipa, kuri nusipelno tik gerų žodžių. Džiugu, jog nuėmėme du prakeiksmus: laimėjome rungtynių pabaigą ir įveikėme „Juventus“ komandą jų aikštelėje galbūt po ketverių metų pertraukos.“

Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ vyriausiasis treneris): „Tos kelios klaidelės pirmaujant visuomet išmušą komandą iš vėžių. Klaidų padarėme galbūt ir vienodai, tačiau 2-3 iš jų mūsų pusėje buvo labai skaudžios. Daug klaidų padarė du žmonės, įžaidėjui tai gal ir atleistina, tačiau aukštaūgis to neturėtų daryti.

„Neptūno“ krepšininkus užgrūdino sunkios rungtynių pabaigos šiame sezone. Mačo pabaigoje M.Runkauskas ėmėsi iniciatyvos ir savo penkiais taškais iš eilės išplėšė pratęsimą. Toks žaidėjo mentalitetas.

Apmaudu baigti metus tokiu pralaimėjimu, tačiau bent jau metų pabaigoje pradėjome žaisti taip, kaip aš noriu. Aišku, viską nulemia kelios klaidėlės.“