39-osiose tarptautinėse Gustavo Sulės atminimui skirtose lengvosios atletikos varžybose Tartu mieste (Estija) antradienį (06.17) olimpinis disko metimo čempionas lietuvis Virgilijus Alekna iškovojo pirmąją vietą. 31 metų vilnietis diską nusviedė 68 m 72 cm. Virgilijui iki savo šio sezono rekordo pritrūko 14 cm.

Antrąją vietą užėmęs estas Aleksandras Tammertas (Aleksandras Tamertas) nuo nugalėtojo atsiliko 4 m 94 cm. Trečias liko penkiskart pasaulio čempionas vokietis Larsas Riedelis (Larsas Rydelis). Jis V. Aleknai pralaimėjo net 5 m 7 cm.

Lietuvos sprinterė Agnė Visockaitė 100 ir 200 m bėgimo rungtyse užėmė antrąsias vietas. Mūsiškė 100 m nubėgo per 11,58 sek., o dvigubai ilgesnę distanciją įveikė per 23,84 sek. Agnė abu kartus nusileido Pietų Afrikos atstovei Geraldine Pillay (Džeraldinai Pilėj). Ji distancijas įveikė atitinkamai per 11,52 ir 23,62 sek.

Moterų ieties metimo varžybose trečia buvo Rita Ramanauskaitė - 55 m 36 cm. Nugalėjo estė Moonika Aava (Monika Ava) - 59 m 45 cm.