13
Lietuva – Švedija  (nuotr. FIBA Europe)

Užtikrinta pergalė: U18 Europos čempionate Lietuva patiesė švedus

Rungtynių vaizdo įrašas

Lietuvos rinktinė U18 Europos čempionate iškovojo pirmąją pergalę. Remigijaus Bardausko ir Igno Pagalio auklėtiniai antrajame ture užtikrintai 99:80 nugalėjo Švedijos krepšininkus.

13

Lietuva visų rungtynių metu išlaikė iniciatyvą savo rankose. Po pirmojo kėlinio pirmavo 23:15, o po antrojo turėjo jau 19 taškų pranašumą.

Antroje mačo pusėje mūsiškiai išlaikė persvarą ir ramiai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 20 taškų pelnęs Petras Padegimas.

Nojus Indrušaitis pridėjo 14, Nojus Kočanas – 12, Danas Kazakevičius, Kasparas Jakučionis, Mantas Juzėnas ir Aleksas Bieliauskas – po 10 taškų.

Rytoj, pirmadienį, Lietuva užbaigs grupių etapą dvikova su Prancūzijos bendraamžiais.

Šias rungtynes naujienų portale tv3.lt pirmadienį galėsite stebėti nuo 19:00 val.

Priminsime, kad pirmose čempionato rungtynėse lietuviai kiek netikėtai 99:102 nusileido bendraamžiams iš Izraelio.

Pirmadienį lietuviai užbaigs grupės kovas rungtynėmis su Prancūzija.

U18 čempionatas jau yra paženklintas ir skandalu – dėl itin prastų  aikštės sąlygų Turkijos ir Lenkijos krepšininkai savo nepasitenkinimą išreiškė protestu – jie 5 minutes neatliko nė vieno metimo į krepšinį, o tiesiog perdavinėjo kamuolį vienas kitam.

To priežastis – neveikianti oro kondicionavimo sistema. Dėl jos nebuvimo ant aikštės parketo susidarė drėgmė, kas aikštę pavertė tikra čiuožykla, krepšininkai patyrė traumas.